7 efektyvaus laiko planavimo žingsniai

time_by_martybell

Štai ir baigiasi dar vieni metai. Prisipažinkite, ar suspėjote per šiuos metus atlikti viską ką planavote? Nuojauta kužda, kad ne… Tikriausiai jūs, kaip ir labai didelė dalis žmonių tam tikrus darbus vis nustumia vėlesniam laikui ir iki jų taip ir neprisikapsto laiku. Gyveni su mintim “ai vėliau”, “kadanors ateity”, “suspėsiu dar”. Taip nukeliami kartais galbūt net labai svarbūs darbai, tačiau kurie neturi griežto užbaigimo termino.

Ne per seniausiai vienas skaitytojas rekomendavo man paskaityti Tomo Kaulinsko praktinių patarimų knygutę, kuri supažindina su svarbiausiomis laiko planavimo taisyklėmis. Šis pasiūlymas mane tikrai suintrigavo, nes turiu pripažinti laiko planavimas, o tiksliau jo protingas išnaudojimas nėra mano pati stipriausia tema.

Taigi, trumpai apibendrinu, ką pavyko sužinoti iš šios knygutės ir tikiuosi jus šie patarimai taipogi atves į protą.

Skaityti plačiau

Infografika: Socialinis sprogimas

the boom

Susidomėjau ir aš infografika, nes tai ganėtinai šaunus būdas stilingai, suprantamai ir smagiai perteikti sausus statistinius duomenis. Paskutiniu metu toks informacijos būdas išplito ir ko gero bent kartą per savaitę tenką peržiūrėti vieną ar kitą infografikos darbą. Šiandien pateiksiu jums vieną iš jų – t.y socialinių tinklapių sprogimą. Matysite pastarųjų 15 metų tendencijas. Smagu sužinoti apie kai kurias socialines bendruomenes, apie kurias nė neteko girdėti. Ypač, kad kai kurios iš jų turi tikrai nemažą kiekį vartotojų.

Skaityti plačiau

Nauja aistra: FED-3

fed3-2

Vaikystėje visi pridarome kvailysčių. Ir jei vienais atvejais užaugę iš to smagiai pasijuokiame, tai kitais atvejais galime savęs labai nemėgti už tokį kvailumą. Vienas mano draugas puikiai tai žino ir dažnai kartoja :j

Skaityti plačiau

Filmų peržiūros #1

Kill Bill

Atmetus žiūrimus serialus, anime, bei mano pomėgį domėtis naujausia muzika, filmų žiūrėjimui laiko lieka išties nedaug. O ir ne kiekvienas peržiūrėtas filmas palieka gilų įspūdį, kurio užtektų įrašo parašymui. Jei jau juosta buvo prasta, tai gaila laiko, kurį jam sugaišai, o ką jau kalbėti apie gaišatį rašant jo apžvalgėlę. Na bet iš kitos pusės – jūs taip ir nesužinot apie nevertus žiūrėti filmus ir darot lygiai tą pačią klaidą. Tad nusprendžiau prisitaikyti populiarų formatą ir kas tam tikrą laiką (pvz kas mėnesį) bent keliais žodžiais brūkštelti apie VISUS matytus filmus. Na o ypač sužavėjusių filmų aprašymus darysiu, kaip tai darydavau ir seniau.

Taigi, pirmyn, šį kartą lapkričio peržiūros:

Skaityti plačiau

Freetime egoist

Senai berašiau dienoraštin. Nežadu šiandien smarkiai plėtoti savo minties, tačiau išsakyti ją jaučiu poreikį. Ale senasis gerasis “Minčių srauto” principas, tačiau ne viskas viename įraše, o tolygiai paskirsčius laike, t.y. vienai minčiai vienas įrašas. Oki pradedam. Stereotipai. Žmonės labai dažnai vadovaujasi stereotipais....

Skaityti plačiau

Problemos lėktuvuose ir jų šalinimas su lengvu humoru

The_Bud_Plane_by_cyantol

Po kiekvieno skrydžio Australijos aviakompanijos Qantas pilotai užpildo specialų blanką (dar kitaip vadinamą skundų lapą), kuriame aprašo problemas, kilusias skrydžio metu ir kurias reikia pašalinti. Kompanijos inžinieriai skaito tuos lapus ir šalina problemas. Pašalinus problemą lapo apačioje parašoma, kokių veiksmų buvo imtasi, kad po to pilotas galėtų perskaityti prieš sekantį skrydį. Štai keletas realiai užregistruotų kompanijos Qantas pilotų skundų ir inžinierių atsakymai į juos.

Skaityti plačiau