Filmas, kurį žiūrėsiu: Secrets of Ourseles

Rusų filmas, kurio kūrimui prisidėjo mano pamėgtasis Mr. Freeman. Tai juosta, kurioje bandoma papasakoti ir parodyti, kad žmogus sugeba prisitaikyti, keistis pats, bei įtakoti aplinkinio pasaulio, bei paties savo pokyčius. Bus gana įdomu pažiūrėti, kaip savo idėjas įrodinėja labai protingi,...

Skaityti plačiau

Anime: Samurai Champloo

samurai-champloo
Death, betrayal, and... hip hop!

Šiaip kaip ir nesu didelis mėgėjas aprašinėti anime (labiau mėgstu juos tiesiog patyliukais žiūrėt ir kartais suradus bendraminčių, padiskutuoti), pati bendruomenė, savo viduje labai puikiai tai daro, aptarinėja siužetus, bei komentuoja vienas kito pasisakymus ir to turėtų būti gana. Tačiau, kai mano kompiuterio eterį pagrobia tokio šaunumo darbas, neparašliavoti tiesiog negaliu.

Skaityti plačiau

Tipografija: šiek tiek apie motyvaciją

fitness-motivation

Kokios priežastys lemia, kad žmonės tampa mažiau ar daugiau suinteresuoti daryti tai ką daro? Kas geriau ar leisti asmeniui rasti savo kelią ir reikštis individualiai, ar jį valdyti jau patikrintais ir veiksmingais metodais, tarsi triušį su morka?

Vieną vakarą beklaidžiodamas po interneto Youtube platybes aptikau kai kam tikriausiai žinomą RSA animate kanalą, kurio viename iš klipų kalbama apie pinigines motyvacijas, viso šito reikalo ironiškumą, bei tai pateikiama prieš akis piešiamomis iliustracijomis. Genialiai nuostabi video idėja, bei išties įdomios mintys apie pinigines motyvacijas.

Dar šią vasarą teko pačiam išbandyti šią ironiją: prie šiaip sau susigalvoto projektėlio grynai iš idėjos gali sėdėti valandų valandas ir tau tai teikia malonumą, o prie kito reikalaujamų panašių idėjų įgyvendinimo, už kurias mokami realūs pinigai vos ištveri prisėdęs.

Apie tai ir dar plačiau straipsnio gilumoje:

Skaityti plačiau

Marble Hornets siaubo fenomenas

Eye_Dee_by_the_mad_JOKER

Aš tikrai mėgstu siaubo filmus. Tačiau, kad ir kaip man patiktų kartas nuo karto paerzinti save su baimėm, mano išrankumas neleidžia priimti banalaus amerikietiško šlamšto, kurį peržiūrėjus nekyla ne tik, kad siaubo, bet iš vis alei jokių minčių.

Taip pripažinsiu, kad man, kaip ir kitiem, Paranormal Activity buvo labai didelis atradimas, nes tai tikrai originali juosta, kurios pastatymas yra labai gerai apgalvotas ir nuostabiai atliktas ir tai sugebėjo pašiurpinti daugelį. Šiemet jau turime ir antrąją dalį, kurios dar neteko matyti, bet girdėjau visai gerus atsiliepimus ir kad pirmosios juostos vardo nesugadina, bei tikrai tinkamai atsako į kai kuriuos klausimus. Taipogi galėjome žavėtis The Others, Silent Hill, The Ring, The Grunge (originaliąja japonų kurta versija), bei žymiuoju Kubric’o The Shining, kurį laikau pačiu geriausiu siaubo filmu. Tai vieninteliai mano pažymėtini siaubo filmai, kurie galbūt smarkiai ir neišgąsdino, tačiau sukūrė labai tinkamą šiurpinančią atmosferą, kuri niekur nedingsta ir baigus žiūrėti filmą.

Siaubo filmas toks ir turi būti, kuris gąsdina ne holivude madingais “bu!” netikėtai išlindus iš kampo ir po kurių baimė dingsta jau po pusės sekundės, o tave paveikia psichologiškai, su lėtu siužetu, paslaptimi, mistika, niūria, tikrai slegiančia nuotaika, bei šiurpiomis melodijomis, taip įsiskverbia tau iki pat kaulų smegenų, kad negalvoti apie tai tiesiog negali.

Taigi, apie ką aš čia? O gi apie Lietuvoje labai mažai žinomą, tačiau nemažo interneto bendruomenės dėmesio susilaukusį projektą Marble Hornets. Tai tikras siaubo fenomenas įnešantis be galo daug naujo į siaubo žanro rėmus. Tikrai nesumeluosiu pasakydamas, kad tai geriausias dalykas, kurį radau internete, jei ne šį pusmetį, tai šiais metais!

Kaip supratot siaubo žanrui aš esu reiklus ir faktas, kad mažo biudžeto, namudinis studentų projektėlis apie porą paranojiškų bičų, bei kaukėtą žmogų mane nejuokais išgąsdino, jums turėtų pasirodyti gana įdomus.

Įspėjimas

Silpnesnių nervų, ar jautresniems žmonėm šie filmukai nepatariami, tad siūlau likusio straipsnio net neskaityti. Na o jei įsivaizduojate esantis drąsuoliu, o vėliau negalėsit užmigti, atminkit – aš jus perspėjau.

Skaityti plačiau

Dance: Les Twins

Atsakau į vienos mergaitės laišką: taip, aš tikrai labai žaviuosi šokiu. Judėjimo menas man yra nesuvokiamai gražus dalykas. Na o šiandien į archyvą patenka pasaulį nustebinę dvynukai, kurie kilę iš itin choreografiškos šeimos, kurią sudaro devynios sesės ir broliai ir ką jūs manot? Visi jie šoka! By...

Skaityti plačiau

Simon’s Cat

Your dog looks at you and sees a god. Your cat looks at you and sees staff. Tikriausiai daugelis internautų, o ypač tie, kurie myli kates, puikiai žino animacijų seriją “Simon’s Cat”. Na...

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: Taxi Driver (1976)

Taxi_Driver___Travis_3
He's a lonely forgotten man desperate to prove that he's alive.

Prieš gerus metus žiūrėtas GoodFellas mane sudomino ir nusprendžiau peržiūrėti daugiau Martin Scorsese ir Robert Deniro bendrų darbų. Į mano “Plan To Watch” sąrašiuką įsirašė Mean Streets (1973) , Taxi Driver (1976), bei Raking Bull (1980). Ir štai pagaliau vienas iš jų, būtent 76-tųjų darbas galų gale pasiekė mano akis.

Skaityti plačiau