Dance: Fighting Gravity

Pastaruosius metus televiziją ir internetą užvaldę talentų šou kartas nuo karto paviešina tikrai talentingus žmones. Jų pasirodymai iškarto tampa itin populiarūs ir plinta internete, kaip virusas. Pvz, kaip ir šis, koledžo studentų kolektyvo “Fighting Gravity” pasirodymas. Turiu prisipažinti, kad kai pirmą kartą juos pamačiau, buvau...

Skaityti plačiau

Serialas, kurį žiūrėjau: The Boondocks

Anime-Review-The-Boondocks

Vision? What do you know about my vision? My vision would turn your world upside down, tear asunder your illusions, and send the sanctuary of your own ignorance crashing down around you. Now ask yourself, Are you ready to see that vision? – Huey Freeman.

Savo tinklaraštyje pateikiu iš esmės viską, kuom domiuosi. Žinoma kartais kažkam pritrūksta laiko, kartais tiesiog patingiu, bet jei tai tikrai verta dėmesio – anksčiau ar vėliau atsiduria mano tinklaraščio archyve. Taigi šiandien serialo aprašymo diena. Jau buvau jums pasakojęs apie Stargate, apie The War at Home, o šį kartą – The Boondocks.

Skaityti plačiau

Dance: George Sampson

Gerai, jei jau pradėjau, tai ir nebesustosiu, kelsiu visus labiausiai patikusius šokių video ever. Šios dienos žvaigždė George Sampson – 2008-ųjų Britain’s Got Talent nugalėtojas. Svarbu pažymėti, kad šiam vaikinui šiuo metu viso labo tik 17 metų. ...

Skaityti plačiau

Trumpai apie ateizmą, bei agnosticizmą

atheist_chart

Šiais laikais yra nemažai jaunimo, teigiančio, kad jie netiki Dievu ir dėlto apsiskelbia save ateistais. Bet tai gali būti nevisiškai tikslu. Egzistuoja aibė pasaulėžiūrų į Dievo egzistavimą, o ribos tarp jų yra gerokai susimaišiusios ir daugeliui žmonių visiškai nebeaiškios. Šiandien noriu sukoncentruoti jūsų dėmesį konkrečiai į ateizmo ir agnosticizmo sąvokas ir kaip jas atskirti vieną nuo kitos.

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: 4.3.2.1

3jeBQgadrAVd_ecJnzzP6Jmw0v4

Tie, kas mane skaito dar nuo 2009-tųjų, galbūt prisimena apie mano aprašytą nuostabų britų kino šedevrą, pavadinimu Kidulthood (tamsus ir purvinas filmas apie britų paauglius). Taigi, šio filmo režisierius, bei aktorius (Noel Clarke) suklijavo dar vieną ne ką prastesnį darbą, pavadinimu 4.3.2.1.

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: Zeitgeist – Addendum

Zeitgeist-image

Pamenu, kad apie Zeitgeist’o teorijas pastoviai girdėdavau kalbant draugus ir po truputis atsirado susidomėjimas šiuo filmu. Ir nors peržiūrėta pirmoji dalis man tikrai patiko, bet iki antros dalies peržiūros prireikė daugiau nei metų. Nusprendžiau, kad neberašysiu populiarių, kino teatruose rodomų filmų apžvalgų, nes tam yra atskiri, dideli specializuoti interneto portalai ir asmeniniai dienoraščiai, o oriantuosiuosi į senesnius filmus, apie kuriuos jau niekas nebekalba. Taigi, šiandien 2008-tųjų metų filmo Zeitgeist: Addendum eilė.

Skaityti plačiau

Savaitgalis Sibire

Taigi, taigi, taigi, šį savaitgalį keliavau į Sibirą. Taip, taip būtent ten! Kelionė prasidėjo 14.30, kai prie mano gyvenamosios vietos atvažiavo didokas apimtis turintis transportas (gi tokiai atkakliai kelionei, automobilis turi būti atitinkamas!). Susipažinau su mašinistu ir atradome, kad turime visai nemažai bendro :j Pradžioje, turėjome...

Skaityti plačiau