Tarptautinė pagalvių mūšio diena

Didelis, didėlis dėkui LG tinklaraščiui, kuris užrodė šitą totaliai nerealų dalyką… Pasirodo, kad balandžio 3 yra oficiali pagalvių mūšio diena. Tai tarptautinis flashmob’as, kiekvienais metais apjungiantis vis daugiau šalių. Šiais metais pagalvių mušis buvo organizuotas jau 25-iose didmiesčiuose, tuo tarpu pati didžiausia kovos arena tampa New...

Skaityti plačiau

Audio knygos

2ce8d8710f45c9d2c349fc97b8b19fc2

Apie audio knygas žinau ir pats kalbu jau ne pirmi metai, tačiau pats išbandyti jų privalumus susiruošiau tik visai neseniai. Pačiam pirmajam bandymui pasiėmiau kolegų jau reklamuotą Alex Exler knygą „Programuotojo žmonos užrašai“. Knyga yra rusų kalba, tačiau kadangi problemų su šia kalba visiškai neturiu, tai susiklausė visai smagiai.

Išviso pažiūrėjus į audio knygų kiekius lietuvių ir rusų kalba, tai net nėra ką lygintis. Rusų trackeriuose galima rasti tiesiog tonų tonas knygų, kurių visom perklausyti ko gero net gyvenimo neužtektų. Užsimanai konkrečios knygos, nubėgi, pasižiūri: O! Yra! Tuo tarpu mūsų Aklųjų asociacija yra išleidusi ne tiek jau ir daug laisvai pasiekiamų knygų, tad tikriausiai konkrečios knygos jūs nerasite, o reikės tiesiog rinktis iš to kokia yra pasiūla.

Beklausydamas šių nuotaikingų merginos pamastymų, susitikinėjant su užkietėjusiu programuotoju, išskyriau keletą tokio knygų griaužimo privalumų ir trūkumų:

Skaityti plačiau

Vyrų ir moterų neištikimybė

Vyrų ir moterų skirtumai yra labai populiari ir neišsenkama tema. Tiek jie, tiek jos mėgsta apie tai kalbėti, pasišaipyti, abi pusės per gyvenimą perskaito ne vieną knygą, kurioje būtent ir nagrinėjami lyčių skirtumai. Taip yra ko gero dėlto, kad su jais susiduria kiekvienas, jei tik...

Skaityti plačiau