Originaliausi, bei keisčiausi iPhone dėklai

Monster

iPhone be jokių abejonių yra vienas revoliucingiausių produktų, kuriuos yra išleidusi Apple kompanija. Kol buvo parduota apie 50 milijonų šių aparatų buvo sukurta tūkstančiai skirtingų viršelių šiems aparatams. Šiame straipsnyje pabandysiu pateikti keletas pačių linksmiausių, keisčiausių, bei originaliausių.
Štai ką man pavyko rasti:

 

Skaityti plačiau

Menas pasislėpti – I dalis

21

Ar esat žiūrėję laidų apie gamtą? Jei taip, tai galbūt teko stebėti gyvūnus, kurie keisdami spalvas prisitaiko prie aplinkos? Įvairūs vamzdžiai, drugeliai, chameleonai ir kiti egzotiški padarėliai naudodami kamufliažo metodą pasislepia nuo savo priešų.

Internete radau porą fotografų, kurie daro tik kamufliažines nuotraukas, t.y. fotkina žmones, kurie savo drabužiais susilieja su aplinka. Kiekvienai nuotraukai pozuojantis žmogus, turi kruopščiai ir labai tiksliai pasiruošti savo kamufliažinę išvaizdą – nudažyti drabužius, bei savo odą.

Šiame straipsnyje pateiksiu dviejų savo srities profesionalų darbus. Tai Liu Bolin ir Desiree Palmen. Pažiūrėkit ir pagalvokit ar einant pro šalį gatvėje atkreiptumėte dėmesį ar tiesiog nepastebėtumėt.

Skaityti plačiau

Zefyrų išbandymas

Prieš 50 metų Stanford`o profesorius Walter`is Mischel`is atliko vadinamąjį “Zefyrų eksperimentą” (The marshmallow experiment). Jo esmė patikrinti vaikų sugebėjimą atsispirti pagundai, laukiant apdovanojimo. Testas parodė labai įdomių rezultatų. Pasirodo, kad keturmečiai vaikai, kurie sugebėjo vieni išsėdėti 20 minučių nesuvalgę zefyro, ateityje daug...

Skaityti plačiau