Ugnies šokis (foto)

Fire-Genie-by-Poi

Kai lauke vis dar laikosi šaltukas, sumasčiau pasišildyti labai šauniomis (o gal vertėtų sakyti karštomis?) nuotraukomis.
Ugnies šokis visada mane žavėjo. Jis turi tokio neapsakyto paslaptingumo, grožio ir pavojaus, kuris susipina į vieną neįtikėtiną visumą.
Pateikiu jum keletas pažabotos ugnies nuotraukų:

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: Klass

104938-PB

Senokai nerašiau nei vienos filmų apžvalgos. Galbūt todėl, kad daugiau laiko skiriu pamėgtų serialų žiūrėjimui, o gal tiesiog todėl, kad nebenoriu aprašinėti filmų, kurie yra “ant bangos”. Visgi yra daugybę puikių blogerių, kurie tai gali padaryti už mane. Tad ko gero nuo šiol čia išvysite tik senesnių, mažiau žinomų, tačiau nereiškia, kad prastesnių darbų apžvalgas, kurios yra rečiau sutinkamos mūsų lietuviškajame internete.

Taigi šiandien noriu papasakoti apie kaimynų estų filmą “Klasė” (Klass).

Skaityti plačiau

iPhone 4G

Dažniausiai gandais nesidomiu. Tiesiog palaukiu kol pasirodys tikra, patvirtinta informacija ir tada iš jos ir darausi išvadas. Apple kompanija visada sukelia daug gandų. Gal dėlto, kad savo produktus jie stengiasi išlaikyti įslaptintus iki pat jų pasirodymo, o galbūt dėlto, kad kiekvienas...

Skaityti plačiau

Internetas 2009-aisiais

4294800391_edec20a549_o 
Interneto naršyklių pasiskirstymas pagal naudojamumą 

 

Šiandien internete aptikau tikrai įdomią statistiką. Tai yra į vieną vietą surinkti visi pagrindiniai duomenys apie internetą 2009`aisiais.

Ar žinojote, kad šiuo metu internete galima rasti 234 milijonus interneto puslapių iš kurių 47 milijonai buvo sukurti 2009 metais!?

Daugiau statistikos:

Skaityti plačiau

Muzikinis žaidimas “The Countdown”

74894396

Taigi, nusišypsojo bent vieną kartą man sėkmė ir patekau į velniškai gerą vietą – “The Countdown” muzikines varžybas. Tai kas mėnesį vykstantis muzikinis žaidimas, kuriame dalyvauja 50 skirtingų pasaulio šalių, kurių kiekvienai atstovauja tik vienas žmogus.

Kad patektum į žaidimą, turi parašyti prašymą vienam iš organizatorių, arba tave patį gali susirasti per last.fm muzikinę bendruomenę. Į konkursą kviečiami labai daug muzikos klausantys žmonės, kurie nėra apsiriboję muzikiniais stiliais.

Tuo metu buvo surengta nauja šalių priėmimo į žaidimą banga ir Lietuva buvo sąraše (tarp kitko, pasiknaisiojęs forume radau, kad Lietuva jau yra dalyvausi šiame žaidime, bet po 2007 lapkričio ėmė ir prapuolė. Mum tada atstovavo mergaičiukė :sun: Taigi organizatorius pradėjo Lietuvą atstovaujančio žmogaus paieškas ir taip jam pasitaikiau aš!

Taip, aš atstovauju Lietuvai!

Skaityti plačiau

130 vyriškų dalykų

True_Love_by_thepocketletters

Vyras turi mokėti padaryti daugybę nepastebimų ir subtilių dalykų, jei nori gebėti keisti tą gyvenimą sau naudinga linkme. Juk šis pasaulis priklauso Jums, tad pabandykite tai ir įrodyti. Todėl, pasakykite žmonai, kad einate pas draugę, draugei praneškite, kad einate pas žmoną, o patys pasiraitokite rankoves ir pradėkite „mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis“:

Skaityti plačiau