Filmas, kurį žiūrėjau: Blood: The Last Vampire

071018vampires_blood2

Šiuo metu iš naujo išpopuliarėjo vampyrai. Teisingas priežodis: nauja, tai senai užmiršta sena. Pamenu, kad vampyrų tematika buvo gan populiari mano vaikystės metu. Raganos, vampyrai, demonai, bei vilkolakiai tapdavo nė vieno filmo, ar serialo veikėjais. Tačiau kaip ir visos kitos mados – pasiekė savo apogėjų ir atslūgo, tapo pamiršta.

Ir štai visai neseniai kartu su pirmosios Twilight`o sagos knyga, vampyrai vėl patapo vienu iš labiausiai bendruomenėje aptarinėjamų temų. Niekada nesuprasiu pastarosios sagos populiarumo, reikia pripažinti, kad yra tikrai geresnių kūrinių, o šie, kol kas du, sagos filmai tėra, eiliniai vidutinio biudžeto, nieko naujo nepasiūlantys darbai.

Tad beieškodamas kažko stipresnio, originalesnio atsigręžiau į rytų pusę. Japonai visada garsėjo savo animacijos galimybėmis. Tai supranta visas pasaulis ir vis dažniau atsiduoda anime kultui. Tad šiandien apžvelgiu japonų anime vampyrų tematika: Blood: The Last Vampire.

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: Knowing (2009)

Knowing-1775 Nemėgstu Nicolas Cage ir jis eilinį kartą įrodė, kad filmai su juo – prasti (bent jau man asmeniškai). Tiesą sakant tikrai… Negalėčiau įvardinti nei vieno dėmesio verto filmo, kuriame pasifilmavo šis aktorius. Tiesiog nemėgstu aš jo ir taškas. Nesakau, kad jis nemoka vaidinti or smth, tiesiog man jo veidas nepatinka. Nepatinka filmai, kuriuose jis pasirenka vaidmenis. Na bet dabar ne apie jį, o apie filmą.

Skaityti plačiau

Serialas, kurį žiūriu: Stargate

A_Stargate_World_by_LockhartSkye

Turbūt pastebėjot, kad paskutiniu metu visai nebebuvo filmų apžvalgų. Taip, nes pirmiausia neturėjau laiko jas rašyti (gi dariau svetainę pagal užsakymą), o taipogi nelabai aš tų filmų ir težiūrėjau… Galvojat, kad aš toks užimtas žmogus? Nea, tiesiog laikas internete gali prabėgti nepastebimai, o ir neturėdamas ką veikti, tiesiog pasinerdavau į Žvaigždžių vartų (StarGate) sagą. Keista, kad serialas būdamas toks mažabiudžetis sulaukė šitiek dėmesio.
Netikite, panagrinėkime jį kiek nuodugniau:

Skaityti plačiau

Skorpionas

Skorpionas - pats paslaptingiausias ir prieštaringiausias Zodiako ženklas. Paprastai uždaro būdo, tačiau viduje kunkuliuoja stiprios aistros. Jausmingumas, emocionalumas ir intuicija jame puikiai dera su karingumu, analitiniu mąstymu ir geležine valia. Taip pat jis turi stiprų savininkiškumo jausmą, yra pavydus, kerštingas, kartais net destruktyvus. Įskaudintas ir...

Skaityti plačiau

Alus geriau už moterį

Alumi gali mėgautis visą mėnesį. Alaus dėmės nesunkiai išskalbiamos. Alaus nereikia kviesti stiklui vyno ar pietums. Alus visada palauks, paliktas mašinoje. Kai alus išsivadėja, jį ramiai išpilate. Alus niekada nevėluoja. ...

Skaityti plačiau