Tiesa slypi kažkur makaulėje

Kažkada, pažiūrėjęs vieną filmą įsikaliau sau į galvą – viskas priklauso nuo požiūrio. Jei gyveni, elgiesi, kažką darai ne taip, kaip norėtum – keisk požiūri. Tik nuobodžiam žmogui gali būti nuobodu. Žmogus, kuris pakeičia savo nusistatymą tinkama linkme ir imasi iniciatyvos kažką pakeisti – tiesiog...

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: Zombieland

Zombieland_by_Blackburton

Paskutiniu metu žiūrėjau du filmus zombių tematika. Jei tiksliau, tai – siaubo komedijas “Zombieland” (2009), bei “Shaun of the Dead” (2004).

Visuose filmuose zombiai yra daugmaž vienodi: kruvini, apsiseilėję, mažai protaujantys padarai, kuriems terūpi viena – sukirsti šviežios mėsytės. Smarkiai nereikia gilintis, kodėl jie puola žmonės, tiesiog imi ir žudai juos pačiais įvairiausiais būdais. “Zombieland” tai daroma puikiai.

Skaityti plačiau

Žaidimas, kurį žaidžiu: Machinarium

cover_1280x1024

Visada mėgdavau galvosūkių žaidimus. Ar tai būtų internetiniai pabėk iš kambario tipo žaidimai, ar tokie akis atsipalaiduoti padedantys darbai, kaip “World Of Goo”. Taigi nenuostabu, kad mano kompiuteryje atsirado ir “Machinarium”. Studijos Amanita Design papaišytas galvosūkių, bei nuotykių žaidimas. Kūrėjai jau žinomi iš garsiosios Samarost serijos ir džiugu girdėti, kad nenutolo nuo teisingo žaidimo formulės.
Puikus, kiek haliucinogeninis dizainas, graži animacija, garso takelis, bei istorija…

Skaityti plačiau

Nemokamos programų alternatyvos

open_source

Ūžia, ūžia visas internetas kalbėdamas apie 106 nedorėlius, kurie pasak kažko ėmė ir pasielgė, kai elgtis negalima. Pažiūrėkim į šitą problemą iš mano perspektyvos:

Esu vargšas studentas kuriam pinigų užtenka tik įmokai už bendrabutį, maisto išlaidoms na ir kokius du kart per mėnesį namo parvažiuot. Daugiau nebelieka nė cento. Turiu kompiuterį ir darbui su juo reikalingos programos. Dauguma programų kainuoja. Kainuoja tiek, kad jokiais būdais jų nesugebėčiau įsipirkti. Geras pavyzdys – mus universitete praeitais metais mokindavo dirbti Autocad`u. Kartais užduodavo darbus, kuriuos turime atlikti namuose. Reiškia mes Autocad`ą turime tūrėti ir namų kompiuteriuose. O žinot, kad legaliai tūrėti šį paketą kainuoja $3,995.00? Ir kur pas studentą tokie pinigai?

Kad ir ką tam tikros “ne pelno” siekiančios organizacijos bandytų pasiekti, problemos tikrai neišspręs. Žmonės piratavo kasečių/vaizdajuosčių laikais, žmonės piratauja dabar siūsdami filmus, bei programas ir tikiu, kad už kokių penkių metų vis dar pirataus. Galbūt tik kitais būdais.

Vienintelė išeitis mažiau vokti krizės laikais – nemokamos programų alternatyvos. Taip, galbūt jos ne visos gali pakeisti profesionalias mokamas programas, bet nuvertinti jų sugebėjimų taipogi nereikėtų.

Sakote, kad neturite laiko ieškotis kiekvienai programai alternatyvos? Vat būtent tam ir gimė šis įrašas.  Pateikiu penkias internetines svetainėse, kuriose galėsite rasti alternatyvą bet kokiam brangiam programų paketui:

Skaityti plačiau

Vyrų taisyklės moterims

Tiesiog nerealu: Pastaba: visos taisyklės sunumeruotos vienetu tyčia! 1. Vyrai nemoka skaityti minčių. 1. Išmok naudotis tualeto dangčiu, tu juk didelė mergaitė: jei jis pakeltas, nuleisk žemyn. Mums jo reikia pakelto, tau - nuleisto. Mes juk nesiskundžiame, kai tu dangtį palieki nuleistą...

Skaityti plačiau

Šviesos graffity

onchair

Viena iš naujesnių madų graffity kultūroje – vadinamasis šviesos graffity (Light graffity). Tai nėra visiškai nauja koncepcija, bet paskutiniu metu vis labiau ir labiau pradedanti populiarėti.
Pasinaudodami šviesos pluoštu, fotografija su užlaikymu ir savo kūrybingumu, šviesos writeriai gali sukurti tokius dalykėlius, kokių niekad nepavyktų padaryti su paprastais dažais.

O geriausia – tokį meną gali daryti bet kas, kas turi gerą fotoaparatą, bei didelį norą.

(Šviesos graffity paveikslėlių galerija straipsnio pabaigoje)

Skaityti plačiau

Tadui 20!!! 70 dalykų kuriuos reikia padaryti per gimtadienį

Tai va, pasenau ir dar vienais metais. –iolikos dingimas lyg ir turėtų mane įpareigoti elgtis rimčiau, labiau subrendusiai, bet ar aš toks būsiu? NOT!!! Taigi, susimasčiau sudaryti šiokį tokį sąrašiuką. Neprižadu įgyvendinti visų punktų, tačiau STENGSIUOS! Taigi: 70 dalykų, kuriuos reikia padaryti per gimtadienį: ...

Skaityti plačiau

Who were you in your last life?

I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ireland around the year 1525. Your profession was that of a seaman, dealer, businessman or broker. Your brief psychological profile...

Skaityti plačiau