Filmas, kurį žiūrėjau: Paranormal Activity

AUSTIN-FLYER1

Paranormal Activity – tai mokumentinis (fantastiniai įvykiai pateikiami dokumentikos stiliumi) siaubo filmas, kurį teko pažiūrėti šį savaitgalį.

Viskas ką galiu pasakyti: Awesome! Jis labai originalus, labai gerai susuktas ir labai, kartoju labai baisus. Nepameluosiu, kad su tinkamu garso lygiu ir tamsioje aplinkoje sužiūrėta juosta, ko gero bus viena iš daugiausiai šiurpuliukų sukėlusi iš visų siaubo žanro atstovų.

Vienintelė problema su juosta tik ta, kad pribloškianti juostos sėkmė iššaukė, kad filmas patapo frančize ir sekančios filmo dalys nebuvo net per pusę tiek geros.

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: Mononoke Hime

thatoneguyThe Fate Of The World Rests On The Courage Of One Warrior

Galvojate, kad kur nors nukrypau nuo anime žiūrėjimo? Na jau ne… Tiesiog dabar turiu išties ne daug laiko ir kai atsiranda laisvas vakaras – tai nereiškia, kad puoli žiūrėti kokį pieštinį darbą. Visgi juk dar stebiu, kaip tvarkosi Heroes`ai, bei daktaras House`as.

Būdamas šį savaitgalį namie, galų gale atradau laiko pažiūrėti vieną seniai numatytą pažiūrėti filmą – “Mononoke Hime” (lt. -“Princesė Mononokė”). Tai klasika tapęs ir vienas iš trijų daugiausiai anime istorijoje uždirbęs darbas, kuris susiglemžė net 159 milijardus dolerių. Kūrėjai -“Studio Ghibli”, o tai garantuoja puikią filmo kokybę, aiškų ir detalų piešimą, puikiai derančią muziką, bei žinoma įdomų, bei įtraukiantį siužetą.

Skaityti plačiau

Du būdai pasidaryti Mac stiliaus Dock`us

dock-stack

MacOS turintys žmonės gali džiaugtis labai funkcionaliu daiktu - dock`u ekrano apačioje. Tai tikrai ne tik, kad originali, bet ir labai patogi galimybė, nes savo mėgiamas programas galima paleisti viso labo vienu mygtuko paspaudimu.

Kažkada pasėdėjęs prie MacBook`o užsimaniau ir aš tokio dock`o savo kompiuteryje ir atradau dvi savo galimybėmis apylyges programėles: Object Dock, bei Rocket Dock.
Apie kiekvieną plačiau:

Skaityti plačiau

Mano ausinės – Koss The Plug

PLUG_1

Taigi, prisiminiau, kad ketinau padaryti du atskirus įrašus apie naujausius savo pirkinius - Ipod`ą ir Koss The Plug ausines. Deja parašęs pirmąjį straipsnį, visai pamiršau apie antrąjį, na bet kaip sakoma - geriau vėliau, nei niekada.

Taigi, nusipirkus savo išsvajotą Apple grotuviuką, kuris, tiesa, buvo be ausinių, prasidėjo ilgas interneto naršymas renkantis “tobuliausią” ausinių variantą. Po tam tikrų paieškų apsistojau ties dviem: Sony MDR-EX90LP, bei AKG K 317. Tiesa, pastarasis variantas man tą akimirką tapo neįkandamu kainos atžvilgiu, tad galvojau, kad tenkinsiuosi Sony variantu, bet keletas žmonių patarė tokiu atveju imti jau išgarsėjusias Koss The Plug. Taip ir padariau.

Skaityti plačiau