Pirmas atostogų vakaras

Taigi, grįžau šiandien į savo kaimelį. Iškart pastebėjau tą ramybę, dvelkiančią tiesiog iš visur. Niekas niekur neskuba: kažkas eina po dienos darbų, kažkas tiesiog vaikštinėja po vieną, po du, šnekučiuojasi, o dar kažkas tiesiog mėgaujasi ant suoliuko. Ir tylu tam kaime nors tu ką. Pravažiuoja...

Skaityti plačiau

Loginis žaidimas programeriam

Manot, kad esat pakankamai protingi, išsilavinę kompiuterastai, kurie kuo puikiausiai gali įlysti į svetimą kompiuterį? Išbandykit šitą išties smagų, bei kartu loginio mąstymo reikalaujantį žaidimas, kuriame reikia išmąstyti, kaip patekti į sekantį lygį. Patikėkit, gausit ne kartą pasukti smegėneles, visgi čia jums...

Skaityti plačiau

Strateginis žaidimas – R.U.S.E.

ruse

Atsimenate, jau dėjau kažkada naujo Ubisoft kuriamo žaidimo R.U.S.E pristatomąjį filmuką? Ir rašiau kad tokie žaidimai su touch table visai įmanomi. Tai pasirodo šis žaidimas netik skirtas visom populiariosiom konsolėm, PC, bet net ir turi tą išsvajotąjį touch table palaikymą:

Atrodo kol kas gana gremėzdiškai ir gan nepatogiai, ir įsivaizduoju, kad pažaidus gerą pusvalandį nualintum rankas ir valdymas pasidarytų varginantis. Tačiau kaip bebūtų – tai visai naujas strateginių žaidimų pojūtis.

Kaip mano draugas pasakytų: “Valdai armijas, kaip koks Dievas.”

That`s holy true. :pala:

Na o dabar plačiau apie žaidimą:

Skaityti plačiau

Filmas kurį žiūrėjau: Evos metas / Eve no Jikan

eve-no-jikan-01-large-17

Neslėpsiu – paskutiniu metu labai pamėgau anime. Na mėgau jau seniai, bet tik dabar sumąsčiau, kad galiu siųstis serijas ir filmus į kompiuterį ir žiūrėti, žiūrėti, žiūrėti. Didžiausią spyrį į užpakalį ko gero padarė Dirge Of Cerberus. Nuo tada į kompą buvo parpumpuotą keliolika GB anime ir dabar beliko tik susipažinti su ja.

Vienas iš nuostabiausių dalykų, kurį žiūrėjau paskutiniu metu – Evos Metas (Eve no Jikan).

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: Final Fantasy VII: Dirge Of Cerberus

924449_20050730_screen006

Atsimenu kažkada ėmiau ir pažiūrėjau Final Fantasy: Spirits Whitin. Ir šis filmas man visai nepatiko. Tačiau forumuose vis pastebėdavau žmones, kurie užsideda velniškai gražius parašus (signatures), kuriuose būna fotoshopinti vaizdeliai iš Final Fantasy. Vieną dieną pasidomėjau ir sužinojau, kad yra dar vienas filmas. Pažiūrėjau jį. Grafika šiame filme yra kažkas nuostabaus ir nors siužetas man kiek nelabai patiko, tačiau su mielu noru peržiūrėjau filmą gal tris kartus. Čia vienas iš tų filmų, kur gali tiesiog grožėtis ir to pakankamai užtenka.

Po Advent Children kažkur akies kampučiu užmačiau, kad yra ir dar vienas filmas, bet į tai kažkaip daug dėmesio neatkreipiau. Ir vat dabar neseniai ėmiau ir torrentuose beieškodamas sau anime užtikau šį gėrį pavadinimu: Final Fantasy VII: Dirge Of Cerberus.

Na gerai, jis iš tikro nėra tikras filmas. Tai tiesiog fanų iškirpti filmukai iš Final Fantasy VII žaidimo, kurių bendra trukmė tesudaro 34 min. Nors juose vaizduojami tik atskiri fragmentai, tačiau šie fragmentai tikrai įspūdingi.

Skaityti plačiau

Filmas, kurį žiūrėjau: Into The Wild

Into the wild ciudad

Heh. Kažkokiu būdu man į rankas pakliuvo, šis 2007 metų filmas. Jis nėra labai trumpas: pustrečios valandos, bet kiekviena, kiekviena šio filmo detalė yra tokia žavi ir taip prikausto prie teliko ekrano, kad žiūrint filmą, nė nebuvau nė karto atsistojęs ar nusisukęs – nenorėjau praleisti nė menkiausio kadro. Geriausias filmas, kokį tik esu matęs šiuo metu. Jei dar nesat žiūrėję – privalote jį pamatyti!!

Filmas apie gyvenimo laimę, apie radikalius pokyčius, apie gyvenimo išmintį ir stiprybę. Tikra vieno bičo, pavarde McCandless, istorija, kuri po 10 metų tėvų įkalbinėjimo buvo paviešinta knygos, bei kino filmo pavidalu ir tapo įkvėpimu daugybei idealizmo, individualumo ir sielos ramybės ieškančiam jaunimui.

Skaityti plačiau