PSP GO!!!

Vakar internete pasipylė krūva naujienų, kad Sony galų gale atskleidė savo mažyli PSP GO. Tai jau tikra, patikima informacija, nes video klipukas, kurį išvysite apačioje, buvo patalpintas Playstation Network sistemoje. Pirmiausia turiu nuvilti serijos fanus: tai nėra PSP-2 su naujom...

Skaityti plačiau

Naujausias mano pomėgis: Lobių paieška arba Geocaching

IMAG2015

Vieną dieną grįžęs kambariokas papasakojo apie tokį nesveikai nerealų dalyką, kaip geocaching. Ir tai mane tiesiog pritraukė, kaip musę prie medaus.

Tikriausiai paklausit manęs, geo… kas? Geocaching (angl. “geo” – geografija, “cach” – slėptuvė) – žaidimas/sportas navigacijos imtuvų (GPS) naudotojams visame pasaulyje. Šio žaidimo tikslas – aktyvus poilsis gamtoje, susipažinimas su krašto įžymybėmis ir kultūros vertybėmis. Iš esmės, tai “lobio ieškojimas” naudojant palydovinės navigacijos priemones, bei skirtas atkakliems, kūrybingiems, ambicingiems, bei azartiškiems žmonėms.

Skaityti plačiau

Reverse Graffiti

Pamačiau ir likau sužavėtas. Ko tik nėra šiame pasaulyje…. Ką tik rodžiau jums projekcijas, o čia šitai… Taigi reverse graffity yra labai panašus dalykas į stencil art (menas, kuriuo belenkaip žaviuosi, visada pastebiu gatvėje, mėgstu fotkinti ir apie katrą būtinai kadanors parašysiu), tik šiuo atveju padarytas šablonas būna purškiamas ne dažais… O vandeniu! Vandeniu ir plovikliais!!! Jūs neįsivaizduojate koks murzinas yra miestas :O

Skaityti plačiau

Didelių failų kėlimas į flash`ą

Corsair-8GB-Flash-Voyager-Mini

Tikriausiai teko susidurti su situacija, kai turi tarkim 8 GB flash`ą ir norėtum pasidalinti kokiu nors žaidimu su draugu, bet žaidimo disko atvaizdo tiesiog nepavyksta įkelti į flash`ą. Tad štai į pagalbą ateita Tadaz ir papasakos, kaip reikia viską sutvarkyti, kad jūsų flash`as ne tik veiktų greičiau, bet ir sugebėtų talpinti didelius failus.

Skaityti plačiau