Zamzar arba kaip konvertuoti bet kokias bylas - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
615
post-template-default,single,single-post,postid-615,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

17 Lap Zamzar arba kaip konvertuoti bet kokias bylas

zamzar-logo

`Zamzar` – nea tai ne bandymas pamėgdžioti užvedamą benzininį pjūklą. Ir nea, tai ne pasakiškos būtybės vardas iš fanstasy pasaulio. Kaip jau matote iš logotipo – tai nemokamas failų konvertavimas internete. Svarbiausias žodis `free`.

Taigi, taip jau nutiko, kad kartas nuo karto reikia ką nors atsispausdinti mokinimosi tikslais. Visa bėda, kad neturiu spausdintuvo. Tačiau tai ne bėda, juk yra ofiico parduotuvėlės, tokios, kaip “office 1” pasakysit jūs. Ir tai visiška tiesa. Bet ar matėt, kad ku pas jų būtų O7 officas? Tikriausiai nea, nes niekas jo nenaudoja. O vat aš naudoju!!!

Kaip žinia naujasis officas saugo dokumentus .docx formatu, kurio senieji officai tiesiog neatidaro. O velnias, ką man dabar daryti pasakytu kažkas. Ogi dėdės iš tokios firmos, kaip Microšvelnieji pagalvojo, kad negerai taip ir padarė galimybę išsaugoti dokumentus senuoju geruoju .doc, kurį atpažysta visi tie seniai Wordai. Išsisaugai, pasižiūri – viskas gražu, puiku. Įsirašai į falshiuką lietuvininkų dar vadinamu “atmintuku” ir nupėdini sau linksmas į tą “office 1”, atidarai. Ir sakai: Ooo. Ogi tekstas yra, lentelės yra, bet viskas išsidarkę. Na jei pas jūsų buvo tik tekstas, tai gal ir skirtumo ir nepastebėsit, bet kai pas mane buvo pripraižytą visokių elektrinių schemų su wordo piešimo galimybe, tai viskas taip smagiai išsišokinėję, kad net nejuokinga.

Vat tada ir pasirodo šitas googlej rastas gėris pavadinimu “Zamzar”. Įdedat savo word dokumentą, pasirenkat, kad čia .doc, pasirenkant į ką konvertuoti, geriausias variantas .pdf (tekstas niekada neišsikraipys) ir įrašote savo el. pašto dėžutęs adresą. Luktelit kelias minutes ir jūsų pašto dėžutėje jau sėdi zamzar atsiūsta nuoroda, kurią pasekę – parsisiunčiate savo dokumentą jau .pdf formatu. Vat tokiu būtu konvertavome iš .doc į .pdf. Yra daug tikrai gerų įrankių daryti tai kompiuteryje, bet… Dauguma šių programų yra mokamos, o parsisiuntę bandomąją versiją gaunate gražų watermark`ą (vandens ženklą – dažniausiai firmos logotipas), nurodantį, kad jis dings tik aktyvavus programą. Kadangi gyvename ubagų krašte, tai visada ieškome tai kas nemokama. Nemokama tai nereiškia, kad gerai – pakuždėjo man vienas, na bet pažiūrėkime “Zamzar” galimybes – tai ne tik wordo dokumetų konvertavimas į pdf. Šis įrankis sugeba konvertuoti iš ir į daugybę formatų. Pvz, keletas iš jų: gif, jpg, ico, bmp, tiff, png, doc, docx, html, rtf, txt, aac, m4a, mp3, mp4, ogg, wma, mpg, avi, flv, 3gp, ipod, rar, zip, 7zip ir daugybe kitų, kurių net nežinau :) Tikrai naudingas įrankis visiem gyvenimo atvejams.

Adresas į šį gėrį:

www.zamzar.com

Komentarų nėra

Komentuoti