Windows 7 instaliacija iš USB atmintinės - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
6305
post-template-default,single,single-post,postid-6305,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Windows 7 instaliacija iš USB atmintinės

Crear-instalador-windows-memoria-usb

Nusprendžiau savo portable įrašų seriją papildyti dar vienu straipsniu, kuris galbūt būs naudingas ne tiek kompiuterastam, kurie senai moka tai daryti, kiek paprastiem mirtingiesiem, kurie kompiuteriuose smarkiai nesigaudo. Taigi, instaliuojame langines iš USB atmintinės.

O tai atlikti užtenka vos poros paprastų žingsnių.

Kompanija Microsoft šiai užduočiai turi savo nuosavą įrankį, pavadintą Windows 7 USB/DVD Tool, kuris nepaisant pavadinimo tinka ne tik Windows 7, tačiau ir 8, 8.1, bei netrukus pasirodysiantiems 10-tiems. Programėlė atlieką visą darbą už jus ir yra itin paprasta naudojimui. Viskas ką reikia turėti, tai bent 4GB USB atmintinės, bei Windows disko atvaizdą ISO formatu.

Paleidžiate šią USB/DVD Tool programėlę, nurodote kelią iki minėtojo ISO failo, nurodote į kurį flashiuką rašysite ir paspaudę mygtuką „Begin“ palaukiate apie porą minučių. Atlikus visus žingsnius, nepamirškite, kad kompiuterio įjungimo metu turite pasirinkti prietaisą iš kurio bus atliekamas krovimas, nes kitu atveju gali atrodyti, kad flashiukas neveikia ir jums vėl užkraunami senieji Windows’ai, o ne instaliacija, nors viską ir buvote atlikęs gerai. Krovimo tvarką galima nurodyti kompiuterio įsijungimo metu (kai būna rodomas gamintojo logotipas). Kurį mygtuką jums reikėtų spausti, dažniausiai būna nurodyta ekrano apačioje, tačiau dažniausiai tai būna F10 ar F12.

windows-7-usb-dvd-download-tool-21

Valio! Galime pradėti Win7 instaliaciją iš USB, kaip iš normalaus kompaktinio disko!

windows 7 install screen - boot

Privalumai:

Instaliacija trunka greičiau, nes nuskaitymas iš USB yra greitesnis, nei iš DVD disko.

Nėra baimės, kad paves jūsų susidėvėjęs CD-ROM’as ar subraižytas kompaktas ir nusikopijuos ne visus failus.

Windows’us galima instaliuoti net ir tuose kompiuteriuose, kurie neturi CD-ROM’o.

Tai yra gerokai lengvesnis būdas, nei internete dažnai randamas metodas, kurio metu reikia rašyti sudėtingas komandas command promt lange, kas nepatyrusiam vartotojui gali pasirodyti išties sudėtinga ar net neįveikiama. Skant palengvinu jums gyvenimą ;)

Sėkmės!

96 komentarai
 • Domas
  Parašyta: 00:35h, rugpjūčio 03 Atsakyti

  Sveikas, vienur raso, kad irasant win7 i usb reikia minimum 4gb usb flasho, o kitur, kad reikia 8gb usb. Tai kaip yra istrikruju?

  • re`animated
   Parašyta: 00:39h, rugpjūčio 03 Atsakyti

   Na darant kitais būdais galbūt ir prireiktų 8, nežinau, bet esmė, kad ISO failas pats yra apie 2,9Gb, tad 4 Gb flashiukas yra pats tas.

 • Domas
  Parašyta: 11:03h, rugpjūčio 03 Atsakyti

  Aisku, kadangi mano cdromas neiraso dvd disku, tai vienintelis budas isirasyti win7 is usb flashiuko. Aciu uz pamoka :)

 • re`animated
  Parašyta: 12:43h, rugpjūčio 03 Atsakyti

  Na iš esmės gi galima įrašyti Win vien tik užmountinus iso failiuką. Tokiuatveju net flashiuko nebereiktų :j

 • Domas
  Parašyta: 17:32h, rugpjūčio 03 Atsakyti

  O, net nezinojau, kad taip galima :)

 • raideris21
  Parašyta: 19:29h, rugpjūčio 08 Atsakyti

  Gerai kaip yra tokių straipsnių, dėkui autoriui :)

 • Kolega
  Parašyta: 14:24h, rugpjūčio 29 Atsakyti

  Sveiki,
  Man kažkodėl nustačius BIOS’e kad pakrautų iš flasho kuriame yra su šia programa patalpinti Win7, pakrauna langą kuriame mėlynam fone yra tik pasirinkimas Default. Spaudžiant Enter prademas skaičiuoti laikas nuo 10 sekundžių mažėjančia tvarka. Ir taip vėl iš naujo ką bepaspausčiau. Paspaudus [Tab], atsiranda komandinė eilutė su Linux komanda. Kadangi aš Linukse žalias, tai gal gali kažkas padėti kaip išspresti šią bėda ir i laptopą be CD-ROM supūsti Win7?

 • re`animated
  Parašyta: 22:08h, rugpjūčio 29 Atsakyti

  Ar laptope šiuo metu yra kokia nors operacinė sistema? Na gali pabandyti kokius kitus būdus susirasti internete, bet asmeniškai kiek susidūriau, šitas veikė 100%. Pagal tavo aprašymą rodos, kad kompas tiesiog negali užbootinti setup’o ir dėlto perkraunamas kompiuteris.
  Jei tavo operacinė sistema dar neužsikrovus, tai jokia linux lentelė negalėjo pasirodyti.

 • Kolega
  Parašyta: 09:07h, rugpjūčio 30 Atsakyti

  Pirmiausia dekui uz atsakyma. Šiuo metu laptope yra Linux operacine sistema. Kiek suprantu tas mėlynas langas kuris pasikrauna, yra tos UNetbootin programeles langas. Jame viena eilute su pasirinkimu „Default“. ir uzrasas „Select installiation settings“. Beto kaip rasiau paspaudus Tab, atsiranda komandine eilute. Bet DOS komandu nesupranta. Gal dar kokiu patarimu galetumet pasiulyti? Laptopas be CD-ROM’o, todel galiu kazka daryti tik su Flash atmintine.

 • re`animated
  Parašyta: 19:44h, rugpjūčio 30 Atsakyti

  Unetbootin’as tai tiesiog yra pasirinkimo langas, kuriame gali rinktis kurią OS iš hardo užkraut, jei jų yra keletas. Iš esmės, jei sistemoje yra tik viena OS, tai jį galima išjungt lauk, nes nereikalingas visiškai.
  Taipogi jei tu jį pamatai, reiškia bootinimas iš USB neįvyko, nes tai turi vykti dar prieš pasirodant Unetbootinui. Tad reiškia yra du variantai: blogai įrašyti win. Kompiuteris tiesiog neranda boot failo, arba tiesiog bandyk keisti ne nustatymus bios’e, o kompiuterio įjungimo metu spausti F11 (gali skirtis pagal konkrečią tavo motininę). Tokiu atveju turėtų atsidaryti vienkartinis bootinimo pasirinkimo langas, kuriame gali rinktis iš kurio įrenginio bandyti užkrauti sistemą. Jei šitas neveiks, tai tada garantuotai blogai surašyti Win. Tada pabandyk kitų būtų paieškoti internete, jų tikrai yra ne vienas, aš aprašiau tik greičiausią ir paprasčiausią.
  Taipogi galima atlikti ir tokį variantą, kad tarkim užsimountini savo disko atvaizdą linux’e ir paleidi instaliaciją dar juose. Tada suinstaliavus kažkiek procentų kompiuteris persikraus ir instaliacija bus tęsiama.

 • Kolega
  Parašyta: 08:50h, rugpjūčio 31 Atsakyti

  Sveikas. Na vakar išsprendžiau šią problemą. Tik su kita programėle „WinSetupFromUSB“. Viskas puikiai pavyko. Dėkoju „re`animated“ už pagalbą.

 • re`animated
  Parašyta: 00:57h, rugsėjo 01 Atsakyti

  =D

 • Tadas
  Parašyta: 01:16h, spalio 30 Atsakyti

  aciu aciu aciu aciu!!!

 • Simp
  Parašyta: 02:34h, gruodžio 10 Atsakyti

  Sveikas, kai jau beveik įsirašo win, turi restartuotis kompas, tai jis restartuojasi ir vel is naujo bootinasi windowsai is USB ir vel ismeta kad rasyti is naujo. Kaip padaryt kad to nebutu, nes flesho kaip suprantu tuo metu dar negalima istraukt?

 • re`animated
  Parašyta: 09:28h, gruodžio 10 Atsakyti

  Flashiuką ištraukti tuomet jau gali. Tas pats yra jei rašai iš kompakto ir pas tavęs nustatyta, kad bootintintu iš kompakto.

 • Marmašelio
  Parašyta: 00:38h, gruodžio 30 Atsakyti

  Ačiū Autoriui už informaciją. Tik norėjau paklausti dar vieno dalyko, ar visi „Flashiukai“ tinka ar visi turi Bootable funkciją? :)

 • re`animated
  Parašyta: 07:11h, gruodžio 30 Atsakyti

  Tinka visi, jei tik veikiantys. Flashiukuose tokios funkcijos nėra, čia kompo savybė :)

 • Domantas
  Parašyta: 19:03h, vasario 24 Atsakyti

  Sveiki,turiu asus eee ir man net neleidžia ijungiti boot funkcija kai paleidžiama sistema.Iškarto išmeta i Asus Express GAte Cloud.Kai tik ijungiu kompa spaudinėjau ir esc ir f12 f11 f8 niekas nevyksta.Padėkit kas galite. :)

  • re`animated
   Parašyta: 19:34h, vasario 24 Atsakyti

   Domantai, įjungimo metu laikyk paspaudęs f2 klavišą ir pateksi į Bios Setup langą kur pasirink sekciją Boot ir punktą Boot Priority

 • Domantas
  Parašyta: 22:29h, vasario 24 Atsakyti

  Nežinau kodėl, bet spaudžiu f2 ir vistiek Bios neišmeta. Nesu žalias kompiuteriuose, bet tokios nesamonės dar nebuvo.

 • re`animated
  Parašyta: 22:54h, vasario 24 Atsakyti

  Ne paspausti, o paspaudus laikyti reikia :)

 • Domantas
  Parašyta: 22:58h, vasario 24 Atsakyti

  Taip ir darau. Čia atrodo bios boot proirity blogai sudėta. Gal žinot kaip atstatyti bios? Nes iškarto užkrauna asus expres gate cloud.

 • re`animated
  Parašyta: 23:20h, vasario 24 Atsakyti

  Ne tai, kad blogasi, bet tiesiog asus’as nenori, kad tu naudotum kažką kito be expres gate.
  Galbūt čia rasi sprendimą:
  http://ubuntuforums.org/archive/index.php/t-1862951.html
  http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100403100441AA51bDM

 • tevas
  Parašyta: 12:09h, vasario 26 Atsakyti

  kaip disablint ta expres gate?

 • Domantas
  Parašyta: 01:04h, vasario 27 Atsakyti

  Jau viskas pavyko. Ačiū už pagalba. :)

 • Zygius
  Parašyta: 13:31h, kovo 26 Atsakyti

  Sveiki norejau paklausti vieno neaiskaus dalyko:
  Kai ijungiu pc spaudziu Del. ir kai reikia mustatyti bios kad skaitytu is fleso man ten daug pasirinkimu meta yra USB-Zip, USB-hdd ir t.t, tai ka rinktis paprastai nera tokio kad butu vien USB, ka daryti? =D

 • Vytautas
  Parašyta: 18:45h, balandžio 09 Atsakyti

  :) Sveikas, iskilo problema kai perjungiu pc man nieko nedaro .

 • clip
  Parašyta: 18:38h, balandžio 24 Atsakyti

  Sveikas as turiu tokia problema , as viska padarau irasau i usb visa medziaga ir kai padarau boot is usb raso missing operating system ir nezinau ka toliau daryti ar gali padeti ?

 • re`animated
  Parašyta: 20:23h, balandžio 24 Atsakyti

  Na akivaizdu, kad blogai įsirašė į flashiuką. Pabandyk dar kartą, arba jei neveiks, tiesiog pagooglink: install windows from usb ir tikrai rasi :j

 • xvis
  Parašyta: 16:44h, gegužės 16 Atsakyti

  o ziek jeigu kompas visiskai naujas nu naujos visos detales sureaguos y usb rakta kompas?

 • KiCIuZ
  Parašyta: 12:28h, gegužės 24 Atsakyti

  Domantas – Priklauso nuo proc. gali buti,kad reikia spaust DELETE arba END o gal INSERT na juk buna parasyta kai jungi pc…

 • egle
  Parašyta: 14:43h, rugpjūčio 28 Atsakyti

  Labas :) KLAUSIMELIS: ar imanoma irasti windowsus is usb jeigu kompiuteris visiskai uzluzes? turiu galvoje kad neisijungia nei per save mode :)

  • re`animated
   Parašyta: 12:52h, rugpjūčio 30 Atsakyti

   Jeigu BIOS’ai bent jau pasileidžia, tai turėtų eiti įrašyti. Aišku priklauso dar nuo to, kas per kompiuterio gedimas, kad jis nekrauna operacinės. Jeigu bėda su kietuoju disku, tai Win įrašymas ko gero nepavyks.

 • gede
  Parašyta: 18:00h, rugsėjo 01 Atsakyti

  man ties unetbootin extractinimo 52proc. sustojo ir viskas. čia visiem taip?

  • Danielius
   Parašyta: 13:14h, spalio 30 Atsakyti

   Man ant 53% pakibo nesuprantu, bet žekit tarkim kaip man padaryt kad ten bootintu is USB tiksliau nes pirma karta darau sitai su windowsais tai nenoriu labai pridirbti..

 • valtron
  Parašyta: 21:03h, lapkričio 03 Atsakyti

  Na nzn, kam tu cia kurei ta tema, jei tavo aprasytas metodas neveikia. Uzsikrauna tas default langas ir kas toliau, nieko. Sakai blogai irasyta, hmm nemanau. Vienzo, man bent jau nepavyko… (cry)

 • egisss
  Parašyta: 21:06h, lapkričio 04 Atsakyti

  e, man blogai baigėsi, mano 4Gb fleshiukas pavirto 2Gb ir neina atstatyti,ka daryti? (cry)

 • nezinomas
  Parašyta: 22:04h, lapkričio 12 Atsakyti

  Jei uzstringa ties didesniais failais nei 2gb, vadinasi pas jus fleshiukas FAT32 sistema suformatuotas, reikia performatuot i NTFS.

 • raimondas
  Parašyta: 19:57h, lapkričio 22 Atsakyti

  Sveiki, man buvo ta pati problema kaip cia Parašė Kolega. Tesiog reikejo performatuot fleshiuka i NTFS, ir wiskas pavyko. Tai gal prirasykit kad reiktu performatuot, kad zmones neturetu ateityje problemu ;) Aciu uz straipsni

 • xjustikazx
  Parašyta: 18:04h, gruodžio 17 Atsakyti

  sveiki o su sita programele eina tik win7 ar visi win?

 • Nick'as
  Parašyta: 16:21h, gruodžio 26 Atsakyti

  Man ant 56-57 % nebesiraso. Nepastrigo, tik niekas nebesikrauna

 • Gedass
  Parašyta: 13:32h, sausio 12 Atsakyti

  Ačiū, lb padėjot :)

 • Gedass
  Parašyta: 13:34h, sausio 12 Atsakyti

  Ant 56-57 % rasosi toliau, tik ilgai uztrunka

 • re`animated
  Parašyta: 17:31h, sausio 12 Atsakyti

  Aprašymas atnaujintas su nauja programėle.

 • Romas
  Parašyta: 10:29h, sausio 18 Atsakyti

  Viskas veikia tik reikia kantrybes Dekoju autoriui

 • Vardas
  Parašyta: 13:11h, sausio 19 Atsakyti

  Sveiki. Man win į USB įrašo tik su UNetbootin programa(UltraIso ir Windows7 USB tool man meta errorus), bet perkrovus PC rašo, kad negali bootint iš USB dėl kažkokios klaidos. Gal žinot kur čia problema gali būt?

 • Vycka
  Parašyta: 12:30h, sausio 21 Atsakyti

  O gal nuoroda imestumet is kur atsisiuti tuos win7? :) Buciau dekingas

  • re`animated
   Parašyta: 14:12h, sausio 21 Atsakyti

   @Vycka: paieškok internete, tikrai rasi. Savo svetainėje piratinių nuorodų nedėsiu.

 • aXees
  Parašyta: 19:06h, sausio 27 Atsakyti

  As negalejau ikelti image i usb. Stai problemos sprendimas kuris tikrai ne vienam pades. http://www.devinonearth.com/2012/08/cant-make-a-bootable-usb-stick-for-windows-8-join-the-club/

 • Marius
  Parašyta: 18:58h, vasario 06 Atsakyti

  Viską nustatau, bet va man ką meta :/
  reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press any key… ką daryti? Čia kai boot nustatymus pakeičiu ir į pirmą vietą pakeliu flesiuka, kad jį skaitytu.

  • re`animated
   Parašyta: 10:54h, vasario 07 Atsakyti

   Nustatyt boot device’ą nustatai teisingai, tačiau pats flashiukas pas tavęs padarytas negerai, tai ir nesikrauna. Pabandyk visu žingsnius atlikti dar kartą arba bandyk kitą, čia minėtą metodą.

 • susidomejas
  Parašyta: 19:24h, kovo 06 Atsakyti

  klausyk,o cia ta nurodyta info tinka win 7 ir naujasniems ar ir xp win?

  • re`animated
   Parašyta: 19:26h, kovo 06 Atsakyti

   Ne, Win XP netinka, bet įmanoma tą patį rezultatą gauti kitais, kiek sudėtingesniais būdais. O čia tik Win 7 / Win 8.

 • bandis006
  Parašyta: 17:56h, kovo 13 Atsakyti

  o ten per biosu is first booot ka rinkits (USB-FDD , USB-ZIP , USB-CD-ROM) , Kad imtu is rakto?

 • delfita
  Parašyta: 12:55h, balandžio 06 Atsakyti

  sveiki.Turiu tokia problemele:neina instaliuoti windous 7 is usb flasho.Vakar,kai ismete lentele Install windous,paspaudziau,rodos buvo viskas gerai,bet pradejo issijungineti laptopas istisai,tai nieko nebedariau. Siandien bandziau viska is naujo,bet kai paspaudziu,kad instaliuotu nebeuzkrauna,rodo windous boot manager juoda ekrana ir raso:windous failed to start.A recent hardware or software change might be the cause. Toliau,kad bandyciau is naujo viska daryti(bandziau koki 20kart jau ta pati). Ir toliau raso File:boot/BCD ,Status:0x0000098 Info: the windous boot configuration data file does not contain a valid os entry. Ka daryti?Prasau padekit.Aciu.

 • DjTaurus
  Parašyta: 19:01h, gegužės 20 Atsakyti

  Ar yra budas instaliuoti Windouws i isorini HDD ? ne esame laptope mire hdd tai noriu instalinti i usb- hdd

 • Lukas
  Parašyta: 18:23h, liepos 10 Atsakyti

  Zekit man pasistojo klausimas, kai paspaudziu F2 isijungia bios, kaip ir viskas gerai, tada spaudziu boot toliau raso boot priority ir ten yra surasyta lygtais nuo vieno iki 10 (puke)
  ir penktas sarase yra mano usb tai as ji ir pasirenku ir spaudziu enter ir nieks nevyksta \(pikts). Laukiu pagalbos ;)

  • re`animated
   Parašyta: 22:35h, liepos 11 Atsakyti

   Lukai, yra du meniu. Vienas meniu pasiekiamas spaudžiant F8, F10 ar Del (priklauso nuo gamintojo) ir juo pasiekiamas boot device tam vienam kartui užkrauti. Tu šiuo atveju ėjai antruoju būdų – t.y. per BIOS, boot priority, kur nustatai nuolatinę krovimo tvarką. Ką tau šioje vietoje reikia daryti, tai ne spausti enter, o pažiūrėti lango apačioje kurią knopkę paspausti, kad perkelti reikšmę aukštyn (labiausiai tikėtina, kad bus PgUp mygtukas klaviatūroje). Perkeli, kad tavo USB būtų pirmiau HDD ir tada išsaugai nustatymus ir viskas

 • Aras
  Parašyta: 01:50h, liepos 13 Atsakyti

  Sveiki, labai praverstų pagalba :( Įrašiau į USB Windows 7, BIOS’uose pasirinkau, kad boot’intų iš USB, bet išmeta error’ą „Invalid or damaged partition“ Gal kas turit kokių minčių? Nusipirkau naują kompiuterį ir negaliu net paleisti :///

  • re`animated
   Parašyta: 17:06h, liepos 13 Atsakyti

   USB raktas paruoštas neteisingai, su klaidomis arba jei tokį error metą bandant jau instaliuoti, tai reikėtų pirmiausia formatuoti diską

 • Marius
  Parašyta: 13:30h, liepos 14 Atsakyti

  O man isijungia pc ir raso if you want to change default setings press TAB (paspaudus nieko nevyksta) ir raso If you dont want to change w8 10sec. ir praeina jos vis taspats buna is naujo jos eina ir viskas… Kame problema? Padekit :|

 • svecias
  Parašyta: 17:05h, liepos 21 Atsakyti

  Man ir taspats mariau. Kazkoke nesamone.

 • ReiKaz
  Parašyta: 15:14h, liepos 30 Atsakyti

  Galejei parasyti parsisiuntimo nuoroda: http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe

  Dekui, nezinojau, isbandysiu :)

 • vaidas
  Parašyta: 15:09h, rugpjūčio 14 Atsakyti

  sveiki reikia pagalbos :)
  isirasiau win 7 i usb rakta per Windows 7 USB/DVD Tool, bet neuzkrauna raso:

  REBOOT AND SELECT PROPER BOOT DEVICE OR INSERT BOOT MEDIA IN SELECTED BOOT DEVICE AND PRESS A KEY
  prasau pagalbos ir patarimu ka toliau daryt.
  is anksto diekui uz pagalba

 • Jamaikius
  Parašyta: 19:47h, rugpjūčio 19 Atsakyti

  Pas mane bios’e nėra usb :( o notbukas ganėtinai naujas ka daryti?:(

 • smeler
  Parašyta: 16:24h, rugsėjo 20 Atsakyti

  Sveiki anksciau buvau irasinejes windausus per usb 4 gb naudojau programa Windows7-USB-DVD-tool.exe. Dabar parsisiunciau vindausus kurie netelpa i 4gb flesha todel idejau 16gb ir noredamas irasyti per anksciau mineta programa jinai kazkodel nerodo kad toks fleshas isvis yra.bet 4gb rodo Tada parsisiunciau kitokia programa su ja viskas gerai isirase toliau perkrovus kompa ir nustacius kad skaitytu is usb niekas nevyksta. kur gali buti problema?

 • Brollyss
  Parašyta: 23:12h, rugsėjo 29 Atsakyti

  Sveiki,norėčiau paklausti kaip instaliuoti iš usb į tuščia loptopa,ten ikiši usb,net bios nėra kur pasirinkt ir t.t Kas galėtu man padėti pridėkite į skype Brollyss,būčiau labai dėkingas!!!

 • Darius
  Parašyta: 22:03h, lapkričio 14 Atsakyti

  sveiki noreciau pagalbos issirasau vindausus i flesha 16gb viskas tvarkoj flashas sveikas gyvas bet kaip perkraunu pc jungiu flasha raso „no bootable device – insert boot disk and press any key“ kur problema ?
  dekui !

 • re`animated
  Parašyta: 10:04h, lapkričio 16 Atsakyti

  @Brollyss: BIOS’ai pas tavęs turi būti visvien :D
  @Darius: neranda boot failų tavo flashiuke. Tai greičiausiai arba nepadarei, kad būtų flashiukas kraunama particija arba negerai susirašė patys win failai.

 • Machkuz
  Parašyta: 15:18h, gruodžio 11 Atsakyti

  Sveiki, man pakimba ant procentų. Nežinau kame bėda, 52 proc. jau 15 minučių. Flešas 4gb

 • Nittro
  Parašyta: 14:10h, gruodžio 16 Atsakyti

  Kantrybes zogau :) =D

 • Eimas
  Parašyta: 23:31h, sausio 13 Atsakyti

  Pas mane BIOSE nera pasirinkimo, kad butu galima paleisti is USB. Kaip tada elgtis?

 • bumer
  Parašyta: 18:37h, vasario 03 Atsakyti

  ka daryti rasat windows7 ismeta tokia lentele pazymekite norima idiegti tvarkykle bet kad ju ten ne vienos nera ir neina toliau rasyti?ka daryti? (pikts)

 • edmas
  Parašyta: 20:16h, vasario 06 Atsakyti

  o ar galima isirasyt 32ir64bit

 • Rusass
  Parašyta: 08:21h, kovo 15 Atsakyti

  Sveiki, turiu tokia problemele kai bandau perinstaliuot win 7 is disko ar usb neuzkrauna instalo, tarytum nenuskaito win nei is disko nei is usb.. Zodziu kai turetu pasirodyti win instaliavimas( failu kopijavimas ir panasiai) pasirodo juodas ekranas ir mirkcioja..Gal kam yra taip buve?? Aciu uz pagalba

 • re`animated
  Parašyta: 09:34h, kovo 15 Atsakyti

  @edmas: tavo procesorius yra tik arba 32 bit’ų arba 64. Jei 32, tai gali įsirašyti tik atitinkamą OS versiją, jei 64 – gali įsirašyti tiek 64, tiek ir 32. Skirtumas tik tas, kad 32 bitų sistema nepalaiko didesnių kiekių operatyviosios atminties (RAM).

  @Rusas: vyksta skaitymo klaida. Reiškias tavo kompaktas ar flashiukas yra nuskaitomas neteisingai, nerandami paleidimo failai. Pabandyk parsisiųsti win disko atvaizdą iš kitur ar pakeisk programą, su kuria įrašinėji

 • Rusass
  Parašyta: 18:15h, kovo 15 Atsakyti

  na iki siol neturejau jokiu problemu su irasineji juolab jog nekeiciau win 7 kaip pirma kart instaliavau taip ir dabar like tie patys o del 32 bit’u ar 64 tai nzn .. nes buvau imetes win 7 x86 bei win 8 64;bitu ejo be problemu.. pc pirktas gal pries pora metu procesorius naujos kartos intel core i3.. siaip banddziau jungti harda prie kito pc lyg ir skaito ji ramai irgi veikia.. bet va lempute hdd darbo visiskai saltai nk nereguoja… gal sakau kokia fiske ant morinines sudegus.. Zodziu net nezinau..

  • re`animated
   Parašyta: 18:43h, kovo 15 Atsakyti

   Ant 64 bitų sistemos galima įsirašyti 32 bitų operacinę, tai vadinama legacy palaikymu, nes 64 bitų sistema turi visas tas pačias instrukcijas, kaip kad ir 32 bitų sistema, bet kaip minėjau, tiesiog nebus panaudojami ramai, jei jų kompiuteryje yra daugiau. Tai techninis 32 bitų sistemos apribojimas. Atvirkštinis variantas – ant 32 bitų procesoriaus įsirašyti 64 bitų operacinės neina.
   Tai jei HDD ant kito kompo veikia, tai tada aišku, kad techninis gedimas ar tai RAM ar tai pagrindinė plokštė ir win perrašymas čia jau nepadės.

 • Rusass
  Parašyta: 19:16h, kovo 15 Atsakyti

  dekui uz nuomone ram ir tvarkingi… taip gaunas kad pagrindine plokste kapec

 • Laurius
  Parašyta: 23:31h, kovo 18 Atsakyti

  Sveiki taigi viska padariau per biosus paleidau usb ir man vistiek mano windowsai uzsikrauna kas gali but, padekit !:\

 • Nekrauna
  Parašyta: 19:53h, kovo 31 Atsakyti

  Sveiki, man pilnai neuzkrauna ta programele, kaip pavaizduota antrame nuo galo paveiksliuke man dakrauna iki 69% ir uzstringa.
  Saltinis: F:\sources\install.wim (3091 MB)
  Paskirtis: F:\sources\install.wim
  Isskleista: 928 is 1341 rinkmenu

 • Ramunas
  Parašyta: 16:08h, gegužės 05 Atsakyti

  sweiki nepavyksta man irasyti windows is usb atmintes kasko nepadarau net pats nesuprantu kiek bandau tiek man pajungia lubuntu14 gal kas galit suteikti daugiau informacijos gal ne ta programele naudoju

 • Samsonas
  Parašyta: 16:10h, gegužės 25 Atsakyti

  Sveiki viska darau pagal istrukcija pastringa 52% ir niekas nebevyksta ka daryt ?:(

 • Ridulis
  Parašyta: 11:53h, birželio 12 Atsakyti

  wtf 52% ir kapec :S

 • mariakas
  Parašyta: 21:43h, liepos 01 Atsakyti

  yes same problem 52 % and stuck

 • Mantvis
  Parašyta: 09:35h, liepos 24 Atsakyti

  jei nesiseka su usb tai geriau perasinekit su dvd nes su juo labai paprasta ir bedu nebuna

  • re`animated
   Parašyta: 17:21h, rugpjūčio 12 Atsakyti

   Šitas būdas yra skirtas labiau tiem žmonėm, kurių kompiuteriuose nėra diskų skaitytuvo. O ir šiaip, jei moki pasidaryti, iš USB windowsai įsirašo greičiau.

 • Tevukas
  Parašyta: 21:57h, rugpjūčio 23 Atsakyti

  Ka daryti jai nebekrauna daugiau nuo install.wim? ar čia reikia laukti ar čia su programa kažkas yra? nes pagal manę install.wim kuris daug užema ir tenka palaukt teisingai? laukiu atsakymu ;)

 • Tevukas
  Parašyta: 22:14h, rugpjūčio 23 Atsakyti

  Viskas veikia, tik reik palaukt geru 5-7min kol install.win iskleidžia ;)

 • mi
  Parašyta: 18:19h, gruodžio 23 Atsakyti

  ar eitu persirasyti windowsus iš telefono atminties?

 • ToksZmogusVarduFaustas
  Parašyta: 17:09h, gegužės 08 Atsakyti

  Nu aš turiu windowsus kompe iso formate bet kaip pasisiunčiau tą programą lyg ir viskas gerai tik kai formatuoja flashiuka ismeta poto kad negali suformatuoti typo klaida ir raso pradekite is naujo čia to iso failo problema ar fleshiuko????????????????? Prašau padėkit plyzz :(

  • re`animated
   Parašyta: 15:24h, gegužės 10 Atsakyti

   Tai reiškia iso failas blogas. Reiktų iš naujo parsisiųst

 • aurora
  Parašyta: 12:37h, vasario 01 Atsakyti

  kokius mygtukus abit kompiuteryje reikia paspausti kad paleistu is usb

 • Darius
  Parašyta: 13:50h, birželio 16 Atsakyti

  Kas per beda gali but? Uzsikrauba viskas gerai ispleciami failai idirgiamos fubkcijos. Ir kuomet pirma karta yra perjungiamas kompiuteris viskas vyksta per naujo. Diegimas nera tesiamas.. :/

  • re`animated
   Parašyta: 15:03h, birželio 16 Atsakyti

   Kai kompiuteris persikrauna, vėl krauna iš USB ir dėlto procesas kartojasi. Reikėtų, jog nebūtų nustatytas USB krovimo prioritetas ir iš flashiuko pakrauti tik tam kartui. Na arba kai kompiuteris persikrauna, tiesiog greitai ištrauk USB.

Komentuoti