Windows 7 instaliacija iš USB atmintinės

Crear-instalador-windows-memoria-usb

Nusprendžiau savo portable įrašų seriją papildyti dar vienu straipsniu, kuris galbūt būs naudingas ne tiek kompiuterastam, kurie senai moka tai daryti, kiek paprastiem mirtingiesiem, kurie kompiuteriuose smarkiai nesigaudo. Taigi, instaliuojame langines iš USB atmintinės.

O tai atlikti užtenka vos poros paprastų žingsnių.

Kompanija Microsoft šiai užduočiai turi savo nuosavą įrankį, pavadintą Windows 7 USB/DVD Tool, kuris nepaisant pavadinimo tinka ne tik Windows 7, tačiau ir 8, 8.1, bei netrukus pasirodysiantiems 10-tiems. Programėlė atlieką visą darbą už jus ir yra itin paprasta naudojimui. Viskas ką reikia turėti, tai bent 4GB USB atmintinės, bei Windows disko atvaizdą ISO formatu.

Paleidžiate šią USB/DVD Tool programėlę, nurodote kelią iki minėtojo ISO failo, nurodote į kurį flashiuką rašysite ir paspaudę mygtuką „Begin“ palaukiate apie porą minučių. Atlikus visus žingsnius, nepamirškite, kad kompiuterio įjungimo metu turite pasirinkti prietaisą iš kurio bus atliekamas krovimas, nes kitu atveju gali atrodyti, kad flashiukas neveikia ir jums vėl užkraunami senieji Windows’ai, o ne instaliacija, nors viską ir buvote atlikęs gerai. Krovimo tvarką galima nurodyti kompiuterio įsijungimo metu (kai būna rodomas gamintojo logotipas). Kurį mygtuką jums reikėtų spausti, dažniausiai būna nurodyta ekrano apačioje, tačiau dažniausiai tai būna F10 ar F12.

windows-7-usb-dvd-download-tool-21

Valio! Galime pradėti Win7 instaliaciją iš USB, kaip iš normalaus kompaktinio disko!

windows 7 install screen - boot

Privalumai:

Instaliacija trunka greičiau, nes nuskaitymas iš USB yra greitesnis, nei iš DVD disko.

Nėra baimės, kad paves jūsų susidėvėjęs CD-ROM’as ar subraižytas kompaktas ir nusikopijuos ne visus failus.

Windows’us galima instaliuoti net ir tuose kompiuteriuose, kurie neturi CD-ROM’o.

Tai yra gerokai lengvesnis būdas, nei internete dažnai randamas metodas, kurio metu reikia rašyti sudėtingas komandas command promt lange, kas nepatyrusiam vartotojui gali pasirodyti išties sudėtinga ar net neįveikiama. Skant palengvinu jums gyvenimą ;)

Sėkmės!

Sharing is caring
Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on Facebook15