Why so serious? - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
706
post-template-default,single,single-post,postid-706,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

01 Gru Why so serious?

220944

“Batman: The Dark Knight” filmą žiūrėjau dar vasarą. Kai tik įsijungiau filmą (taip padariau klaidą nežiūrėdamas kino teatre), tikrai buvau nusiteikęs pasyviai ir nieko gero iš filmo nesitikėjau, niekad nebuvau Batman`o serijos gerbėjas. Bet filmas pakeitė mano nuomonę. Vakar kažkaip prisiminiau šį filmą ir kilo nenumaldomas noras jį dar kartą pažiūrėti.

Apie šį filmą jau rašė tikrai ne vienas blog`as, beto jau ir praėjo pusę metų nuo filmo premjeros, tačiau pažiūrėjas jį tiesiog negalėjau susivaldyti neparašęs bent kelių minčių apie jį.

Filmas tikrai susilaukė didelės sėkmės ir ilgą laiką IMDB (įtakingiausia filmų duombazė) reitinguose laikėsi pirmoje vietoje ir turiu pasakyti ne be reikalo. Efektai iš ties geri, veiksmo pakankamai. Nebeatrodo viskas taip fantastiškai, kaip sensnėse dalyse, dabar viskas kur kas realiau. Na ir žinoma…. Joker`is (Heath Ledger). Heh žiūrint filmą jo galima imti nekęsti, vykstosi neapykanta šiam personažui, o tai reiškia, kad suvaidintas jis tiesiog nerealiai gerai. Nuo jo eisenos iki kalbos, nuo žaisdos iki juoko, nuo “freak`iškos išvazdos iki charakterio. Gaila, kad atsitiko tokia nelaimė ir aktorius pasitraukė iš gyvenimo tokiu laikotarpiu, kai manau jis buvo pačioje aktorystės viršūnėje. Aš neabejotinai jam duočiau oskarą už šį vaidmenį, kuris manau buvo stipriausia filmo vinis ir kiek sumenkino patį Batman`ą.

dark_knight_ver4g

Skaitant kitų apžvalgas galima įžvelgti ir kritiškų dalykų. Taip būtų galima prikibti tikrai ne prie vieno dalyko, bet šiuo atveju to tikrai nereikia. Daug kas sako, kad filmas toks populiarus, tik dėl aktoriaus mirties. Kitiem tiesiog jis nepatiko, bet dauguma sutinka, kad jis nėra blogas, kad ir nepatiko. O man jis tikrai patiko. Filmas nėra apie fantastinį herojų, kuris išlenda iš belenkur ir visus blogiukus sumuša. Jame aiškiai pabrėžiami santykiai tarp žmonių, parodomi trijų pagrindinių veikėjų likimai ir sąryšis, vaizduojama, kad viskas turi savo priežastį. Kodėl Joker`is yra Joker`is (ta įsimintinoji frazė: Why so serious?) ir kokia jo pasaulėžiūra (scena kalėjime). Kodėl esant vienam blogam “freak”`ui turi būti ir kitas :) Taipogi patiko, kad filmas nėra nuspėjamas. Tikrai tikėjau, kad mergina bus išgelbėta. O nutiko taip, kad tikrai nesitikėjau. Ir tuom pavergė mano simpatijas. Na gal tik pati pabaiga jau nebebuvo tokia “nuostabi” ir manau yra silpniausia filmo vieta.

Jei yra nemačiusių filmo, tikrai rekomenduoju jį pažiūrėti. Ir pats drąsiai įsirašau į savo mėgstamiausių filmų sąrašiuką.

Mano įvertinimas šiam šedevrui būtų….. 9. Iki 10 jam dar tolokai :)

Filmo video:

 

Bei viena iš kiečiausių filmo vietų:

4 komentarai
 • Batman
  Parašyta: 19:23h, gruodžio 03 Atsakyti

  booyeh, Batman !

 • re`animated
  Parašyta: 22:12h, gruodžio 03 Atsakyti

  Man įdomūs jūsų ryšys? Jūs giminės, kaimynai, draugai, lovos draugai? :)

 • Chronillionaire
  Parašyta: 12:05h, gruodžio 07 Atsakyti

  ta scena, tj fuckin awesome. geresnė vieta nebent su magic trick. ;D
  man tik šiaip įdomu, ar tas sprogimas atliktas realiai ar atliktas su kompiuteriu?

 • re`animated
  Parašyta: 21:27h, gruodžio 07 Atsakyti

  Na atrodė tikrai neįtikėtinai gerai, jei ai buvo kompiuterinė grafika :)

Komentuoti