Tinklapio vaizdavimas įvairių rezoliucijų ekranuose - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
6078
post-template-default,single,single-post,postid-6078,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

17 Gru Tinklapio vaizdavimas įvairių rezoliucijų ekranuose

view

Tie, kas bent jau minimaliai nusimano apie kompiuterius, žino, kad viena iš monitoriaus savybių yra jo rezoliucija. T.y taškų, kitaip vadinamų pixeliais skaičius. Savaime suprantama, kad kuo daugiau taškų tame pačiame plote, tuo jie smulkesni, mažiau įžiūrimi, o dėlto ir vaizdas detalesnis, bei kokybiškesnis. Ko gero dar galite prisiminti savo pirmąjį kompiuterį su dabar palyginus juokinga rezoliucija, bei tai, koks “kvadratiškas” vaizdas būdavo juose.

Svetainių kūrėjai, bei dizaineriai gerai žino, kad svetainę reikia pritaikyti prie skirtingų naršyklių, nes nevisada tai kas gerai atrodo ant Firefox’o, gerai atrodys ir ant Opera ar pan. Apie IE nė nekalbu, nes tie patys dizaineriai ją sapnuoja košmaruose :j Tačiau mažiau patyrę svetainių kūrėjai, skant pradedantieji, nevisada susimąsto, kad puslapį reikėtų pritaikyti ir prie skirtingų ekrano rezoliucijų. Apie tai nepagalvojama, nes dažniausiai dirbama tik prie vieno kompiuterio ant kurio tikriausiai viskas atrodo taip, kaip ir turėtų, bet štai užtenka nueiti į mokymo įstaigą, viešajį interneto tašką ar pas draugus, kai netikėtai sumąsčius nueiti į savo paties saitą, pastebi, kad jis atrodo visai ne taip, kaip turėtų.

Kaip šitą problemą spręsti, aš nepasakosiu, tačiau užrodysiu jums nemokamą įrankį, kurio pagalba galima pasitikrinti. Tai svetainė, šmaikščiu pavadinimu ViewLikeUs.

Nors internete galima rasti visą galybę įrankių, atliekančių tą patį, bet naudoju būtent ViewLikeUs, nes ji pasiekiama internete, reiškia jos nereikia instaliuoti, o junginėjant tarp skirtingų rezoliucijų – pokyčiai matomi realiu laiku, kas iš ties reikalinga, jei jūsų svetainė interaktyvi ir turinį paskirsto kitaip, priklausomai nuo ekrano pločio. Naudojimasis tiesiog elementarus: suvedate adresą ir viskas! Galite rinktis iš 7 populiariausių rezoliucijų ar net Iphone ekraną.

Įrankį nemažai naudojau darbuojantis su naujuoju Muzikos Virtuvės dizainu ir jei kada išvysti svetainę kitų akimis reikėtų ir jums – rekomenduoju. Paprasta, greita ir efektyvu.

viewlike.us

Komentarų nėra

Komentuoti