The Films of Tim Burton - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
7744
post-template-default,single,single-post,postid-7744,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

12 Lap The Films of Tim Burton

burton

One day I was sitting in Farmer’s Market sketching, and it was this weird, mind-blowing experience. I said, ‘Goddamit, I don’t care if I can’t draw, I’m just gonna draw how I feel about it.’ All of a sudden I had my own personal breakthrough, and then I could draw, and satisfied myself. I’ve had very few experiences like that, and I’ll never forget it.

I’ve always been misrepresented. You know, I could dress in a clown costume and laugh with the happy people but they’d still say I’m a dark personality.

Kas bent kiek žino mano filmų skonį, tai tikrai nutuokia apie mano ir Tim Burton kūrybos santykius. Ir nors College Humor buvo pasijuokę iš to, kad visi jo filmai iš esmės yra panašūs (na ir jie tikriausiai neklysta), tačiau tas nepakartojamas, bei unikalus stilius jau tapo šio režisieriaus vizite kortele, o žodelis creepy – jo antruoju vardu. The Nightmare Before Christmas išvis buvo pirmasis miuziklas, sugebėjęs praeiti mano filmų firewall’ą ir gavęs apvalų 10-tuką (pirmasis miuziklas išvis sugebėjęs patikt). Na o pats Johnny Depp’o, bei Tim’o Burton’o duetas yra kažkas tokio… Vaizduotė, neturinti apribojimų ir iš kurios mes visi išaugom,  kitoks požiūris į pasaulį, tamsus, gotikinis ir ekscentriškas meninis stilius, bei viso to pateikimas žiūrovui taip skiriasi nuo viso to, ką mes esame pripratę matyti.

Siūlau prisiminti kas dedasi šio režisieriaus galvoje, su ištraukomis iš 14 žinomiausių autoriaus darbų, na o jei kurio nors dar nematėt – bėgom ir žiūrim. Pats nutariau, kad vieną kitą reiktų prisiminti. Kad ir praėjusio Helloween’o proga.

Komentarų nėra

Komentuoti