Sugedęs telefonas - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
5579
post-template-default,single,single-post,postid-5579,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Sugedęs telefonas

BrokenPhoneSepia1024_768-985x576

Rektorius sako dekanui:
– Rytoj dešimtą valandą įvyks Saulės užtemimas, o tai atsitinka, toli gražu, ne kasdien. Visus studentus sukviesti prie centrinių rūmų, kad lauke galėtų stebėti neįprastą reiškinį! Jeigu lis – visi renkamės aktų salėje.
Dekanas – vedėjui:
– Rytoj dešimtą valandą – Saulės užtemimas. Jei lis, lietų bus galima stebėti lauke, prie centrinių rūmų, o užtemimas vyks aktų salėje – tai atsitinka, toli gražu, ne kasdien.
Vedėjas – dėstytojui:
– Rektoriaus dešimtu įsakymu, rytoj aktų salėje bus vykdomas Saulės užtemimas. Jeigu lis, visi studentai eis į lauką. Šis neįprastas reiškinys būna, toli gražu, ne kasdien.
Dėstytojas – seniūnui:
– Rytoj rektorius aktų salėje vykdys dešimtą Saulės užtemimą. Visi turi ateiti prie centrinių rūmų, bet, toli gražu, ne kasdien. Taip dabar bus kiekvieną kartą, kai lis.
Seniūnas – studentams:
– Rytoj poilsio nebus dėl rektoriaus užtemimo nuo Saulės. Jeigu lis aktų salėje, o tai atsitinka, toli gražu, ne kasdien, visiems pogrupiais po dešimt žmonių rinktis prie centrinių rūmų!

Komentarų nėra

Komentuoti