PS2: Def Jam: Fight For NY

Ar svajojot kada nors sužaisti keletą žiaurių kovų su tokiomis repo žvaigždėmis kaip Snoop Dogg, Xzibit, Method Man, Redman, WC, Mack 10, Ice-T, Busta Rhymes, Fat Joe, Slick Rick, Erick Sermon, Flava Flav, Warren G, Lil’ Kim, David Banner, Ghostface Killah ? Šis žaidimas kaip tik jums. Mėgstate smurtą? Žiaurumą? Ir žinoma hip-hopą? Čiupkite Def Jam!

Visai neseniai gavau šį skanėstą ir iškarto įveikiau. Vien paleidus žaidimą ir pamačius jo filmuką – jis man jau patiko. Neturiu ka pridurti. Žaidimo garso takelis hip-hop, žaidimo atmosfera – mašinų stovėjimo aikštelės ir visokie kitokie užkampiai kur renkasi reperiai … Grafika tikrai nebloga, visus kovotojus nesunku atpažinti, o ką bekalbėti apie gerai nupieštas plačias kelnes, bling blingus ir pan. Duodu 10/10 vienas iš geriausių fighting žaidimų ant ps2.

Peržiūrėjus įspūdingąjį video, pasirodo žaidimo meniu. Kadangi žaidimą sukūrė EA, tai labai jaučiasi jų stilius. Meniu dekoruotas sienos motyvais, groja hip-hop`as, visas meniu animuotas.
Pats žaidimas tikrai nustebino, nes gameplay`jus pasiūlo tikrai daug galimybių. Keikvienas veikejas turi savo kovos stiliu: street fighting, kickboxing, wrestling, martial arts ir t.t. Idomiausia šitam žaidime buvo tai, kad galima pilnai išnaudoti aplinką, tai yra: trankyti priešininko galvą į sieną, prirėmus prie sienos trankyti ir spardyti, dauąyti galva mašinos durelėmis ir ką bekalbėti apie publikos pagalbą, kai vienas iš žiūrovų ištiesia į pagalbą ginklą (butelį, vamzdį ar pan). Tai ko tikrai nesitikejau tokio tipo žaidime – tai yra geras storyline. Pradžioje policijos pareigūno paprašoma sukurti veikėjo eskizą, pagal istoriją žaidėjo veikėjąs padeda gaujos vadui pabėgti iš policijos rankų. Parenkama išvaizda, balsas, kovojimo stilius. Kiekvienas kovos stilius turi savo privalumų ir trūkumų. Storyline kiekvienas superstar`as turi savo vaidmeni, pvz Snoop Dogg`as yra rimtas gangsteriu vadas – Crow, Busta Rhymes – pagrindinis jo parankinis. Susikūęs personažą įstoji į galingos gaujos gretas – kauniesi gatvės kovose, kur užsitarnauji pagarba, patirties taškų ir žinoma $cash$…Patirties taškus išleidi savo sugebėjimams tobulinti. Už uždirbtus pinigus gali pirktis rūbus, darytis tatu, šukuosenas ir pirkti papuošalus. Pagrindinė taisyklė – kuo daugiau pinigų išleisi savo rūbams – tuo turėsi dideznės charizmos – publika labiau tave mėgs. Džiugu, kad kiekvienas superstar`as pats įgarsino savo charakterių balsus. Yra nemažai skirtingų kovos tipų, kurie pasiūlo vis naujas galimybes. Gali kautis 2 vs 2 arba 4 kiekvienas už save. Nuvylė tik tai, kad žaidimas gana trumpas – įveikiau vos per 6 valandas. Tai antrasis serijos Def Jam žaidimas. kam įdomu, pirmasis žaidimas vadinasi Vendeta, o pats naujausias – skirtas PS3 konsolei – Icon. Siūlau visiem pabandyt nesigailėsit. Jei neklystu yra ir PC versija.

Žaidimo video:

3 komentarai

Komentuoti