Pribrendo laikas – keičiu adresą!!! - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
1687
post-template-default,single,single-post,postid-1687,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

07 Kov Pribrendo laikas – keičiu adresą!!!

top2

Taigi, dėmesio, dėmesio, dėmesio. Pagrindine šios dienos, nea gal net šio mėnesio naujiena iš mano stovyklos!!! Keičiu adresą!!! Kaip iki šiol žinojot, buvau pasiekiamas adresu www.reanimated.tk.

Bet pagaliau ėmiau ir užsidirbau ir bandau atrodyt rimtesnis projektas. Taigi nuo šiandien mane galite pasiekti adresais:

www.reanimated.lt

www.reanimated.tk

ir svarbiausia:

www.reanimated.lt

Wii!!! Dabar visi džiaugiamės ir sakom: “Kaip mum šito reikėjo”

2 komentarai
 • Bukoptimistas
  Parašyta: 00:12h, kovo 08 Atsakyti

  sveikinimai :)
  pats dar galvoju ar verta man kraustytis iš blogger sistemos.. bet jau dizainą užsigeidžiau keisti kuo greičiau, bet žinių trūksta tai viskas so slow.
  Tad tenka džiaugtis kitų pasiekimais ;)

 • re`animated
  Parašyta: 00:17h, kovo 08 Atsakyti

  O man malonu, kad bent komentaro susilaukiau. O tai rašau, rašau, žmonės lyg ir šmežuoja, bet visi tingi komentuot. Ai ne vieta ir ne laikas skųstis :) Na blogger sistemos nesu naudojęs, bet pirmenybę visada teigiau savo pačio patalpintai tvs, nes skant visos valdymo galimybės prieš akis, ko negalima pasakyti apie tokias užsiregistruok ir rašyk paslaugų tarnybas.

Komentuoti