Planuojami pažiūrėti filmai #1 - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
5078
post-template-default,single,single-post,postid-5078,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

15 Vas Planuojami pažiūrėti filmai #1

theroad

Ta proga, kad vakar atsėdėjau 4 valandas kino teatre, susidariau šiokį tokį planuojamų pamatyti filmų sąrašiuką. Permetam akis per naujausius traileriukus.

The Lovely Bones

Jauna mergaitė, kuri buvo nužudyta, atsiduria tobulame pasaulyje danguje. Tačiau norėdama teisingumo ji stengiasi padėti savo šeimai išsiaiškinti kas yra tikrasis žudikas.

Ohhh…. Tos fantasy, mistinės dalys tiesiog nuostabios. Neįtikėtinai įdomiai sukurtas mirusiųjų pasaulis, dėlko filmas atrodo labai gražus. Laukiu nesulaukiu kada galėsiu pamatyti.

Mano laukiamų filmų sąraše filmas atsiduria 2 vietoje.

 

 

Prince of Persia : The Sands of Time

Drąsiaširdis princas kartu su gražuole princese stoja į kovą prieš piktą valdovą, kuris planuoja sunaikinti pasaulį galinga smėlio audra.

Taip, taip, žinau. Siužetas skamba apgailėtinai. Filmai pagal kompiuterinius žaidimus dažnai labai nuvilia, nes visiškai neatspindi žaidimo nuotaikų, arba smarkiai nukrypsta nuo siužeto. Pirmas susidarytas vaizdas – gan neblogas. Bus daug gerų efektų, snukiadaužio, laiko sukinėjimo ir panašių dalykėlių. Palauksiu dar vieno traileriuko ir tada nuspręsiu ar šis epas vertas žiūrėjimo kino teatre, ar užteks paveizėt kompiuterio ekrane.

Noras pamatyti: 5 vieta.

 

 

The Road

Tėvo ir sūnaus kelionė per nuniokotą Ameriką, kuri patyrė paslaptingą kataklizmą.

Mėgstu post-apokaliptiką. Viskas nuniokota, murzina ir dėl išgyvenimo kovoja kiekvienas už save. Turėtų būti nuostabus filmas apie mylintį tėvą.

Absolutly laukiamiausiais mano filmas. Pirma vieta.

 

 

The Wolfman

Sugrįžusį amerikietį įkandą ir prakeikia vilkolakis…

Ką gi vampyr-manija jau ima atslūgti, keliamės prie vilkolakių. Klasikinio siaubo filmo remake`as atrodo kokybiškas. Bus smagu grįžti į senovinius laikus su daug tikroviškesniais, nei Jaunaties vilkolakiais.

Laukiamumas: 4 vieta

 

 

The Book of Eli

Vienišius keliauja per žlugusį pasaulį, kad išsaugotų knygą, kurioje slypi žmonių išsaugojimo paslaptys.

Dar viena post-apokaliptika. Tik šį kartą su daug ginklų, sprogimų, snukiadaužiu, bei kietaisiais akinukais. Danzel`is puikiai vaidina mentą, bet ar jam taip pat gerai seksis vaidinti atsiskyrėlį vienišių?

Jei rimtai, tai kam tokiame žlugusiame pasaulyje reikalinga kažkokia knygiukštė?! Jau matosi, kad traileris stengiasi papirkti žiūrovą ir pats filmas nebus itin geras. Žiūrėsiu tik dėl post…

Laukiamumas: septinta vieta

 

 

Inception

Siužeto dar nesupratau. Čia detektyvas, veiksmo filmas ar kas?

Nežinau kaip jums, bet man DiCaprio patinka. Jis tikrai velniškai geras aktorius. O dabar jis jau suaugęs ir rimtas vyras. Pažiūrėsim ką daro patirtis.

Traileris atrodo užburiančiai ir išties įdomiai. Kadangi kol kas parodoma labai nedaug – suintriguoja smarkiai.

Laukiamumas: 3 vieta

 

 

Old Dogs

Dviejų draugų ir biznio partnerių gyvenimai apsiverčia aukštyn kojom, kai keistos aplinkybės priverčia juos rūpintis 7 metų dvynėmis.

Paprasta, lengva komedija su 2 jau garbaus amžiaus vyriškiais. Per trailer`į pakvatojau smaigia. Jei taip ir per filmą šaunu. Po visų rimtų filmų reikia kiek atsikvėpti.

Laukiamumas: šešta vieta

 

 

Alice in Wonderland

Pasaka apie mergaitę Alisa kuri įkrenta į magišką pasaulį.

Puikiai žinoma pasaka, su gan įdomiu atlikimu. Gal kiek per vaikiška, bet ko gero žiūrėsiu būtent dėl Johny Depp`o. Labai jau smalsu pamatyti jo vaidybą. Šis aktorius man patinka dėl savo itin ekscentriškų vaidmenų.

Laukiamumas: 8 vieta

 

Na ir pabaigai: keletas mano dėmesio nesusilaukusių filmų.

Dear John – paprasta romantinė drama, apie įsimylėjusį kareivuką, kurį atlieka Channing Tatum (aktorius puikiai žinomas iš “Step Up”). Nesusilaukia dėmesio nes atrodo per daug banaliai ir nuobodžiai. Gal merginoms ir patiktų, bet aš tai tingiu gaišti laiką.

Robin Hood – taip pripažįstu epiškas, tačiau kūrėjai kiek persistengė ir padarė dar vieną Gladiatorių, tik šį kartą miškuose. Net ir aktorius tas pats :) Juokinga.

Hot Tub Time Machine – dar viena komedija, tik šį kartą daug banalesnė ir kvailesnė. Sūkurinė vonia patapo laiko mašina? Na ir nesamonė… Matosi, kad siužetas suksis apie seksą, bei alkoholį.

Cop Out – du mentai iš kurių vienas rimtas, o kitas vėjavaikis komikas… Kažkur matyta? Tai jau jo – Rush Hour klonas.

The Karate Kid – vajej, koks Chan`as senas. Puikiai žinomos 1984 metų istorijos remake`as šiuolaikiniams laikams. Nežinau ar šiam filmui reikėjo remake`o, pirmoji Karatė berniuko dalis buvo ir taip pakankamai gera. Kad šitam nepavyks aplenkti – esu beveik įsitikinęs.

 

Tai tiek šiam kartui.

3 komentarai

Komentuoti