Mano background’as #1 - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
5479
post-template-default,single,single-post,postid-5479,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

12 Bal Mano background’as #1

vladstudio_gecko_1280x1024

Žinot tą bėdą, kai niekaip neina išsirinkti kokį darbalaukio paveiksliuką užsidėti? Esu matęs ne vieną žmogų, kuris susiduria būtent su šia bėda, pvz. atsisėda prie kompiuterio dirbti ir kiekvieną kartą praleidžia kokias 5 min kol išsirenka paveiksliuką. Kiti negalėdami patys išsirinkti, naudoja operacinės sistemos funkcija, kuri keičia foną kas kažkiek laiko.
O vat aš niekada didelių bėdų su darbalaukiu neturėjau. Dažniausiai pamatau kokį žavingą, gražų, sau patinkantį, bei nuotaiką atitinkantį darbalaukį ir jį užsidėjęs draugauju su juo mėnesį ar du. Turiu pripažinti – esu išrankus ir tikrai nedaugelis paveikslėlių pateisina mano lūkesčius. Nesidedu jokių panų, automobilių ar pan, kaip įprasta vaikinams. Tad sumąsčiau, kad šiais paveikslėliais būtų visai nieko pasidalinti ir su jumis, tad svetainėje atsiranda nauja rubrikėlė, kurioje supažindinsiu su kiekvienu nauju savo darbalaukiu.

Komentarų nėra

Komentuoti