Konsolių karai: XBox 360 vs PS3 - Round 1 - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
5292
post-template-default,single,single-post,postid-5292,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

04 Kov Konsolių karai: XBox 360 vs PS3 – Round 1

xboxps3zs4

Tarsi Mario prieš Bowser (drakonas lygio pabaigoje), tarsi LNK prieš TV3, tarsi Estrella prieš Lay’s – kai kurios kovos niekada nesibaigia. Jau kiek laiko bandoma išsiaiškinti katra konsolė visgi geresnė: Microsoft`o XBox`as, ar Sony Playstation. Užbaikime šią kovą čia ir dabar!

Pradedame labai nuožmią konsolių kovą, kurios metu apžvelgsime menkiausius šių konsolių aspektus. Kiekvienas round`as turės savo nugalėtoją, pabaigoje tereikės suskaičiuoti laimėjimų skaičių ir valio! Bus išaiškintas absoliutus ir neužginčijamas nugalėtojas!
Taigi, pradedam:

Round 1

Taigi, pirmoje Konsolių karų serijoje apžvelgiami pulteliai: mygtukų paviršius, išdėstymas, ergonomika, reakcijos laikas. Abi konsolės siūlo kažką unikalaus.
Kaipm manot? Katra laimės?

Labai norėčiau pats padaryti tokių filmukų seriją, tačiau kaip bebūtų, pats neturiu nei vienos iš šių konsolių, tad ši kartą pasikliausiu ekspertų nuomone.

5 komentarai
 • skotas
  Parašyta: 11:43h, kovo 04 Atsakyti

  Pavelavai su sitais „karais“ :D
  Kiekvienas renkasi kas jam labiau patinka ir nera taip, kad kazkuri butu pati geriausia.

 • re`animated
  Parašyta: 13:25h, kovo 04 Atsakyti

  @skotas: tai žinoma kiekvienas renkasi kas jam geriau, bet tarkim būnam nešališki vertintojai suskirstom kiekvienai konsolei pliusus ir minusus ir galima pamatyti katra turi daugiau pliusų ir/arba mažiau minusų. Asmeniškai pats dabar rinkčiausi Xbox`ą. Tik dėlto, kad jis nulaužtas. Šiaip mano simpatijų daugiau pelno PS3

 • skotas
  Parašyta: 18:15h, kovo 04 Atsakyti

  Kaip ir sakiau, kas kam aktualu :)

 • Artojas
  Parašyta: 15:42h, kovo 06 Atsakyti

  Nu šiaip tai nesąmonė :). Turiu galvoj conclusion… Sony played it safe, not much of a improvement? Riiiiiight… Tas tikrai tiesa. Kaip ir tai, kad pirmieji du Xbox sukurti pulteliai varė žaidėjus į neviltį. Nieko keista, kad X360 versija yra improoved. Man kaip Lietuviui tai nugalėtojas be abejo būtų PS3.

  1. Nemokamai įkraunamas.
  2. Geriau pasirodė ilgo naudojimo teste. X360 pulteliai jau visiškai nusitrynę, o PS3 vis dar kaip ką tik iš dėžutės. Tas pats liečia ir analogines svirteles. Jos iš tiesų ant X360 daug smagesnės naudoti, pirmus metus. Vėliau standumas išnyksta, dėl ko ženkliai padidėja Dead Zone.

 • re`animated
  Parašyta: 12:02h, kovo 07 Atsakyti

  @Artojas: Aš asmeniškai turėjęs tik PS2, o vat xBox`o pultelį laikęs vos kelis kartus, tad lyginti ne per labiausiai galėčiau. Man asmeniškai Sony pultelis malonesnis akiai, tačiau ilgiau žaidžiant, tai rankai ko gero kiek patogesnis Microsoft`o variantas

Komentuoti