Iššukis pavadinimu "N" - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
220
post-template-default,single,single-post,postid-220,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

21 Rgs Iššukis pavadinimu „N“

djoseph1024x768

N yra daugybę apdovanojimų susišlavęs platforminis žaidimukas apie nindzę, kuris turi surinkti kuo daugiau akuso, bei atsirankinti portalą, kad patekti į kitą lygį. O lygių įvairovė tikrai labai didelė, o jei jų nepakanka, tai yra daugybę pačių vartotojų sukurtų lygių. Galų gale galima pamėginti susikurti ir savo. Tačiau vien kol pereisite duotusius, tikrai užtruksite, nes jų visa galybę, o kai kurie iš jų, tiesiog labai sunkūs.

Žaidimas žavi savo paprastumu, bei humoru. Koks malonumas stebėti, kai numiręs herojus, krenta susilaužydamas viską ką tik galima, arba kaip jo kūno dalis išsilaksto į skirtingas puses.

Kaip atradau šį smagų žaidimuką, tai net nežinau, bet iššukis tikrai geras.

Žaidimą parsisiūsite iš čia. Tiesiog išarchyvuokite ir paleiskite pagrindinį failiuką. Dėl lygių kūrimo – pasiskaitykite pateiktus txt dokumentus.

ninjas2

Neužilgo tūrėtų pasirodyti ilgai laukta nauja šio žaidimo versija, kuri žada radikalius pasikeitimus. Kol laukiame jos, priimkite mano iššukį ir pabandykite įveikti šį žaidimą.

Daugiau informacijos: www.thewayoftheninja.org

Komentarų nėra

Komentuoti