In memoriam (Pagauk kampą) - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
305
post-template-default,single,single-post,postid-305,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

12 Spa In memoriam (Pagauk kampą)

8f3f3e86ba5e8c3389ca35e0f44ffec9pagauk kampa1

Šį kartą sumaščiau parašyti apie TV laidas. Kaip šio straipsnio pavadinimas nurodo – mirusias laidas.

Per Tv rodo daugybę įvairių laidų ir jos tikrai nėra geros. Šiuo metu neturiu, nei vienos laidos, kurią žiūrėčiau susidomėjęs. Ir tai yra liūdna. TV prarado visišką įtaką mano gyvenime. Ją įgavo internetas. Gerai tai, ar nea – tai atskiro įrašo tema. Tačiau tai nereiškia, kad TV netūrėjo gerų laidų. Tikrai buvo laidų, kurių labai laukdavau, bet deja jų jau neberodo. Viena iš tokių “mirusių” laidų yra Pagauk kampą.

“Pagauk kampą”  – 2002 metais per LTV televiziją pradėtas rodyti projektas, sukurtas britų laidos „Whose line is it anyway“ (apie šį projektą tikrai dar parašysiu) pagrindu. Tai buvo improvizacijų šou, kurioje žiūrovai pasiūlydavo temas improvizacijoms, o aktoriai pasitelkę savo sugebėjimus improvizuodavo. Šiame šou pagrindinius vaidmenis atlikdavo  Audrius Bružas, Andrius Žebrauskas, Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Rudokas ir kiti žymūs lietuvių aktoriai. Labai gailiuosi, kad LTV nutraukė šią laidą, nes dar iki šiol, man tai pati linksmiausia TV laida rodyta per nacionalinę televiziją. Youtubėje aptikau kelis, šios laidos fragmentus, kuriais nepasidalinti tiesiog negalėjau. Žiūrėdamas prisijuokiau iki ašarų ir kartelį springtelėjau arbata. Visgi žiūrėti laidą su arbatos puodeliu rankoje nebuvo geras sumanymas.

Damn, that was greatest TV program in LT.

Ištraukos panašios, bet tikrai verčiančios nusijuokti. Žiūrim ir springstame, kaip springau aš:

2 komentarai
 • Vilčiūna
  Parašyta: 13:37h, vasario 14

  Visiškai sutinku. Šita laida buvo geriausia lietuvos televizijos istorijoje. Daug kas klausia kodėl nutraukė ją? Na kiek pamenu Sakalauskas pasitraukė ir pritrūko idėju. Visai norėčiau, kad bent jau parodytų šitos laidos kartojimus per LTV. Pamenu kaip ‘draugai’ baigėsi, verkiau, taip pat ir kaip pagauk kampą baigės, ašarų lietus buvo. Bet draugus kartoja, pagauk kampą laida irgi verta kartojimo. :)

  • re`animated
   Parašyta: 01:00h, vasario 21

   Visiškai sutinku. Dabar teliko išvis nebežiūriu, nebent tik verta atsipalaidavimui mestelėt akį į Justą iš humoro klubo :)