In memoriam (Keliai. Mašinos. Žmonės) - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
999
post-template-default,single,single-post,postid-999,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

06 Vas In memoriam (Keliai. Mašinos. Žmonės)

1217542140_kmz

Na taip, šią laidą dar galima pamatyti LTV eteryje, tačiau pasikeitus laidos kūrybinei grupei, pasikeitė ir laidos formatas ir laidą aš jau palaidojau prisiminimuose.

Senasis laidos apie automobilius vedėjas turėjo nuo rudens vesti laidą, bet sulaukė netikėto pasiūlymo iš „Lietuvos ryto kanalo“ vadovo. Taip netekome pagrindinio laidos kūrėjo J. Juchnevičiaus. Tačiau šis kanalas nusprendė laidą perleisti kitai kūrybinei grupei, kuri tiesą sakant visiškai sugadino laidą.

Anksčiau laidoje būdavo galima sužinoti svarbiausias automobilių pasaulio naujienas, su ironija ir gera nuotaika pažiūrėti į vieną ar kitą įvykį, bei žavėtis unikaliu žurnalistų darbu (atsimenu laidoje dirbo vienas labai man patinkantis žurnalistas Tadas, kurio pavardės nežinau, norėjau išmokt ir aš tokius reportažus sukt, heh :)). Laidos rengėjams svarbiausia būdavo ne mašina, o žmonės, kurie sukuria tą automobilį, remontuoja ir galiausiai vairuoja; keliai, kurie ne tik sujungia, bet ir skiria.

Projektas gyvavo tikrai ilgai. ) Tai lėmė dirbančių žurnalistų kūrybiškumas, kurie sugebėdavo iš, atrodo, jau išsemtos temos išspausti ką nors nauja.

Ši laida būdavo įdomi net tiem, kurie visiškai nemoka vairuoti.

O dabar… Ech, suprantu, kad karas keliuose yra rimta problema ir ją stabdyti reikia… Tačiau ar reikėjo taip keisti laidos formatą? Nemanau…

 

Prisiminkime ištraukas iš laidos:

 
 
 
 
 
 
 
3 komentarai
  • czeslaw
    Parašyta: 00:09h, lapkričio 02 Atsakyti

    sveiki.o kur galima suieskot 2007m.kmz laidu archyva? Aciu

  • nezinanti
    Parašyta: 20:29h, balandžio 05 Atsakyti

    o kur deti nuotraukas ar yrasus kad parodytu per laida keliai masinos zmones?

Komentuoti