Hotel626 – baisiausia ką esate žaidę - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
4229
post-template-default,single,single-post,postid-4229,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

28 Lap Hotel626 – baisiausia ką esate žaidę

asylum626.body_lead.wide

Iki šiol pačiu baisiausiu žaidimu laikydavau Silent Hill seriją. Šie žaidimai visada pasižymi specifiniu niūrumu, garsais, istorija, nuotaika ir dėlto aš niekaip neprisiverčiu pažaisti šio žaidimo. Tiesiog vienam žaisti nejauku, šiurpuliukai bėgte bėgioja per nugarą, o žaidimas su draugais – tampa nuobodus.
Ir štai vienas našarnikas užrodė Hotel 626.

OMFG… Jūs neįsivaizduojat kokio baisumo šitas žaidimas gali būti…
Jūsų tikslas – ištrūkti iš vaiduoklių viešbučio arba psichiatrinės ligoninės (kur žaisite, pasirenkate žaidimo pradžioje). Taigi, žaidimas prasideda ir imami rodyti trumpi vaidybiniai filmukai, kuriuose kartas nuo karto kontrolė atiduodama jums. Ir jūs turite veikti greitai, kitaip mirsite.

your_worst_nightmare_by_indorigoro

Patikėkit, vieta, kai jūs atsiduriat tamsiame kambarėlyje tetūrėdami fotoaparatą ir pamatot kaip prie jūsų artėja siluetas, o jūs teturit fotoaparatą su blykste, fotkinat tikėdamiesi atbaidyti tą nelemtą siluetą, o šis įsiunta ir šoka link jūsų… Shit.. Galvojau, kad širdis iš krūtinės iššoks… Velniop Silent Hill`ą, tai baisiausias dalykas ką esu žaidęs!

Žaidimas nerekomenduojamas silpnų nervų žmonėms ar mažiems vaikams. Taipogi į viešbutį įleidžiami tik nuo 6 vakaro iki 6 ryto. Patartina žaisti, kai kambaryje jau visiškai tamsu, išjungus šviesą ir užsidėjus ausines. Jei norit pajusti tikrą “kaifą” – tai darykit būtent taip. Kadangi žaidimas susideda iš gan daug video elementų – tai lėtesnio interneto savininkai gali kentėti nuo loading langų.

Na ir galiausiai, jei bandėt išgyventi šį košmarą – parašykit savo įspūdžius komentaruose. Jei atsiras žmogus, kuris nei kiek neišsigąs, mielai jam paspausiu ranką.
(Manau, kad tokių nebus )

hotel626welcome2

Įleiskite mane į siaubo viešbutį

(pakartoju – įėjimas tik nuo 6 vakaro, su ausinėmis, bei išjungus šviesą)

Komentarų nėra

Komentuoti