Heelys – nauja mada atplaukia - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
996
post-template-default,single,single-post,postid-996,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

05 Vas Heelys – nauja mada atplaukia

350px-Heelys

Taigi, internete vis dažniau pamatau jaunimo susidomėjimu Heelys. Žmonės turintys juos nori susiburti, pasidalinti savo įgūdžiais, pasifilmuoti ir pan.

Taigi, kas tie Heelys?

Heelys tai naujas judėjimo būdas: tai sportiniai batai/riedučiai, kurie kulne turi vieną/du nuimamus ratukus. Galite eiti, galite bėgti, o galite riedėti, perkėlus savo svorį ant kulno.

Tai tarsi savotiški riedučiai, kurie nedaug skiriasi nuo įprastų batų, dažniausiai jie atrodo kaip standartiniai skateshoes`ai, bet savo pade turi guminį ratuką. Pavažinėjai, atsibodo ar pavargai, atkabini ratuką ir eini kaip su įprastais batais.

000012064

Šiuos batukus 2000 užpatentavo Roger Adams ir dabar jie oficialūs kompanijos “Heelys” gaminys. Iš ten ir pavadinimas. Per pirmuosius metus, šių batų buvo parduota virš milijono, o su kiekvienais ateinančiais metais jų populiarumas vis didėjo. Buvo galima vis dažniau pamatyti pasirodymus ant scenos, šokių aikštelėse ir tiesiog einant gatve.

Pavojingumas? Sakote nesaugu vaikštinėti ant ratų? Na iš 100000 naudojančių Heelys batelius, 57 prireikė medicininės pagalbos. Tad rizikos yra, bet ne ką daugiau nei kitose tokio pobūdžio veiklose. Mažinti sužeidimų skaičių važinėti šiais bateliais rekomenduojama naudotis apsaugomis, kaip ir su paprastais riedučiais: apsaugos ant kelėnų, bei alkūnių, nes dažniausiai nukenčia būtent šios kūno vietos.

heelys

Žmonės, kurie gerai įvaldo šiuos batelius – gauna kompanijos paramą: ši dovanoja batus, ratukus, apmoka keliones į įvairius skate park`us, padeda sukurti video klipus – juk su kiekvienu tokiu video, šių batų pardavimai tik didėja. Ši paramos kompanija vadinasi "Team Heelys".

Yra netgi nacionalinė profesionalų lyga, kurioje rasite tokius žmones, kaip:

David Chau, Hailey H., Brian M., AJ Roth, Danny M., Mikey D., Shawn P., Austin P., Britton M.

 

Lietuviškas Heelys puslapis:

http://heelys.lt

Oficialus Heelys puslapis:

www.heelys.com

 

Video:

Heelys reklama

 

Flying Steps šokis su Heelys

 

Komentarų nėra

Komentuoti