Filmas, kurį žiūrėsiu: Chronicle - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
7697
post-template-default,single,single-post,postid-7697,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

24 Spa Filmas, kurį žiūrėsiu: Chronicle

Chronicle-2011-Movie-2-600x335

Paskutiniaisiais metais turėjome visą šūsnį filmų, kurie naudojosi mocumentary žanru – įspūdis, kad filmas filmuotas buitine kamera su drebančiomis rankomis. Taigi, pirmosiomis trailerio akimirkomis galima pagalvoti “heh ir dar vienas Cloverfield’as or smth like dat”. Tačiau greitai pamatai, kad labiau traukia prie tų super powers filmų, kuriuose rodoma, kad su didele galia, ateina ir didelė atsakomybė. Man tikrai patinka super galios, dėlto visada patikdavo X-Men’ai ar Heroes’ai, o ši juosta nuo jų išsiskirsti turėtų didesniu natūralumu. Tik pagalvokit ką jūs patys darytumėt, jei vėl būtumėt 16-17 metų ir netikėtai atrastumėt, kad galite judinti daiktus mintimis. Taaaaip, būtent :j Prikolintumėt iš draugų, iš svetimų žmonių parduotuvėse, gąsdintumėt mažus vaikus ar susinervinę padarytumėt ką nors neapgalvoto. Būtent tas paprastas jaunatviškas nerūpestingumas ir padaro šį filmą realistiškesniu, nei minėtosios juostos.

Iš esmės, kino filmuose jau tikrai nebeieškau garsių aktorių ar nerealių specialiųjų efektų. Aišku, akiai jie būna malonūs, tačiau neturėdami gero, originalaus scenarijaus nepalieka visiškai jokio įspūdžio ir tokius filmus užmiršti vos išėjęs iš kino teatro salės. Būtent dėlto vis labiau domina kiek mažesnio biudžeto filmai, kurių pagrindinis koziris yra siužetas, bei originalumas. Jei tai nepasiteisina – filmas paprasčiausiai neprasiskina savo kelio dėlto ties ta dalimi stengiamasi, kuo labiau.

Ok, geriau mažiau šnekų ir rodau šį mane sudominusį treilerį. Filmas ekranuose pasirodys 2012 vasario 3-iąją.

Komentarų nėra

Komentuoti