Filmas, kurį žiūrėjau: Paranormal Activity - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
3800
post-template-default,single,single-post,postid-3800,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Filmas, kurį žiūrėjau: Paranormal Activity

AUSTIN-FLYER1

Paranormal Activity – tai mokumentinis (fantastiniai įvykiai pateikiami dokumentikos stiliumi) siaubo filmas, kurį teko pažiūrėti šį savaitgalį.

Viskas ką galiu pasakyti: Awesome! Jis labai originalus, labai gerai susuktas ir labai, kartoju labai baisus. Nepameluosiu, kad su tinkamu garso lygiu ir tamsioje aplinkoje sužiūrėta juosta, ko gero bus viena iš daugiausiai šiurpuliukų sukėlusi iš visų siaubo žanro atstovų.

Vienintelė problema su juosta tik ta, kad pribloškianti juostos sėkmė iššaukė, kad filmas patapo frančize ir sekančios filmo dalys nebuvo net per pusę tiek geros.

Siužetas:

Ši vaiduoklių istorija yra gana aiški: Katie ir Micah (aktoriai pasiliko savo originalius vardus) – jauna, maždaug prieš metus ar du susiformavusi pora atsikrausčiusi gyventi kartu. Neužilgo jie pradeda pastebėti paranormalius reiškinius savo namuose – įsijungia ir išsijungia šviesos, pačios darinėjasi durys ir pan. Netrukus paaiškėja, kad tai ne pirmas kartas, kai Katie yra “persekiojama”. Kai ji buvo 8, jai teko patirti panašų vaiduoklių persekiojimą, po kurio jos tėvų namai užsidegė be jokio paaiškinimo. Nuo tada prakeikimas sekioją Katie, kad ir kur ji keliautų, kartas nuo karto pasireikšdamas kokia nors forma. Micah žinoma į tai žiūri skeptiškai ir nori įrodyti, kad nieko ištikrųjų nevyksta, nusiperka filmavimo kamerą, kuria filmuoja visų jų kasdienį gyvenimą, o naktimis palieka įjungtą šalia jų lovos. Filme ir matome vaizdus iš šios vaizdo kameros.
Tolesnis siužeto pasakojimas būtų totalus spoilinimas, tačiau verta paminėti, kad vakare dedasi smagių dalykėlių…

Nors filmas buvo nufilmuotas vos su 15 000 dolerių biudžetu per 7 dienų filmavimą, tačiau sugebėjo gauti puikų įvertinimą. Šiuo metu IMDB jis vertinamas 7.6, kas siaubo žanro filmui yra tikrai aukštas įvertinimas (aukščiausias įvertintas siaubukas “Psycho” – 8.7)

Buitinės kameros vaizdas, manau yra vienas iš geriausių siaubiakų elementų (The Blair Witch Project, The Last Broadcast ir kiti filmai nufilmuoti tokiu pačiu stiliumi). Iškart atsiranda tikroviškumo pojūtis. Žiūrint filmą, tikrai nepagalvosi, kad tai vaidyba ir kad scenarijus yra parašytas. Tai sukuria tobulą, šeimyninės juostos pojūtį.
Buitiniai vaizdai užima didžiąją filmo dalį ir ne vienam kraujo ir žiaurumų trokštančiam žiūrovui gali pabosti, tačiau tai yra neatskiriama filmo dalis ir pašalinus juos, dingtų pusė filmo žavesio. Šios paprastos scenos padeda įsijausti į šios poros gyvenimą, susipažinti su jų charakteriais, įsijausti į jų kasdienį gyvenimą ir žinoma reaguoti kartu su jais į vykstančius įvykius.

Dauguma žmonių, kurie visgi nebijo žiūrėti siaubiakus, laikui bėgant prie jų ima priprasti. Šis žanras vis rečiau nustebina, bei priverčia išsigąsti. Ypač, kai kino industrija šį žanrą baigia paversti kruvina mėsmale (taip, kalbu apie pjūklo serijos filmus). Tačiau. Kad ir koks jūs skeptikas būtumėt – pažiūrėkit šį šedevrą vienas. Patartina vakare, bei dideliu garsu. Jei jis nesukels jokių emocijų – jūs tikrai geležinių nervų žmogus.
Prieš šį filmą geriausias siaubiakas man asmeniškai buvo “Sillent Hill”. Na o dabar, be abejonės – Paranormal Activity. Dar nė vienas filmas nėra sukėlęs tiek šiupuliukų.

Labai, labai rekomenduoju!

Daugiau informacijos, pvz, kad filmas turi tris skirtingas pabaigas, arba, kad buvo nufilmuotas 2007-aisiais, bet tik dabar imtas rodyti kino teatruose, rasite Wikipedia enciklopedijoje.

Mano įvertinimas totalus 10!!! Už šiurpuliukus kurie bėgiojo žiūrint filmą, na o dabar žiūrim trailerį:

69 komentarai
 • fanas
  Parašyta: 21:09h, lapkričio 03 Atsakyti

  Labai geras ir baisus filmas

 • oize
  Parašyta: 16:15h, lapkričio 04 Atsakyti

  Žiaurus siabekas… :sss vakar vakare su draugėm žiūrėjom, tai gryžtant namo bijojau menkiausio garso… nors šeip nebūna taip kad po siaubo filmų kažko bijočiau…. ;DDD Siūlau pažiūrėt ;}}} :yes:

  • re`animated
   Parašyta: 16:18h, lapkričio 04 Atsakyti

   Pritariu. Kaip jau minėjau, senai buvo siaubiakas žiūrint šiurpuliukų sukėlęs :)

 • as
  Parašyta: 22:21h, lapkričio 23 Atsakyti

  na sito filmo dar kolkas nemaciau,bet manau kad tikrai labai ydomus,tad tas laukimas kada jy pamatysiu net zlugdo…. :keiksmai: :keiksmai: :keiksmai: tik ydomu kodel jo lietuvoj nerodo? :nekaltutis:

 • re`animated
  Parašyta: 22:24h, lapkričio 23 Atsakyti

  @as: Lietuvoje toli gražu ne visus gerus filmus rodo…

 • demonas
  Parašyta: 18:20h, lapkričio 25 Atsakyti

  as paziurejes sita filma niekaip negaliu suprasti ar jis tikrai suvaidintas ar cia tikrai taip buvo :zvengia: nes jei jis suvaidintas tai kokio velnio ta ju nuotrauka pabaigoje rode ir rase kad sis filmas skirtas ju atminimui :suprakaitaves: , o jei jis tikrai suvaidintas kaip visi sako tai BRAVO aktoriams

 • re`animated
  Parašyta: 18:29h, lapkričio 25 Atsakyti

  @demonas: Filmas tikrai suvaidintas, o atminimo, tai nepamenu. Gal ten tiesiog padėka aktoriams buvo ar something like dat.

 • as
  Parašyta: 12:24h, lapkričio 28 Atsakyti

  :surprised: baisu… po filmo labai miegasi :xexe: :nekaltas:

 • Milduukas
  Parašyta: 23:22h, gruodžio 05 Atsakyti

  Turėtų būt geras filmas.
  Pasakoja visi kurie žiūrėjo, kad kelias naktis negalėjo užmigt. ; DD :labuka:

 • re`animated
  Parašyta: 00:33h, gruodžio 06 Atsakyti

  @Milduukas: Na aš miegojau, bet jautresnis žmogus gali tikrai neužmigti. Manau geriausias būdas įsitikinti ar geras, ar ne, tiesiog pačiai įsitikinti :juokinga:

 • Fikcija
  Parašyta: 02:10h, gruodžio 06 Atsakyti

  Man neseniai rekomendavo šį filmą kaip tikrai baisų, todėl googlindama informacijos apie jį užtaikiau ir čia. Na visai viskas įtikina pažiūrėt kol neužtaikiau frazės apie „Silent Hill“. „Silent Hill“ išvis primityvas, o ne siaubiakas. Ir juokingas netgi. Vieninteliai du mano matyti TIKRAI baisūs filmai – „The Shining“ ir „The Darkness“. Na dar gal keletas japoniškų/korėjietiškų (originalių, o ne amerikietiškų versijų) buvo baisūs. Bet dabar skaitau ir galvoju – kaip patikėt, kad tikrai baisu, kai žmogui rašiusiam „Silent Hill“ baisus pasirodė…

 • re`animated
  Parašyta: 10:46h, gruodžio 06 Atsakyti

  @Fikcija: Na tai yra skonio reikalas. Nesakiau, kad Silent Hill buvo baisus. Ne šiurpuliukai man nėjo per kūna, kaip, kad žiūrint šį filmą, kalbėjau, kad jis tiesiog geras. Kadangi esu nemažas šios žaidimų serijos mėgėjas, o filmas ne pasišiukšlino ir išlaikė visą tą žadimų idealogiją, nuotaiką, todėl jis ir geras.
  Na o dėl filmo abejoti nereikėtų. Visgi ne aš vienas jį geru vadinu, tai jei mano nuomonė sukėlė abejonių, num tai vadovaukis kitų nuomone.

 • Fikcija
  Parašyta: 11:18h, gruodžio 06 Atsakyti

  Na aš jį vis tiek pažiūrėsiu, dėl dviejų priežasčių: iš smalsumo ir iš noro turėti savo asmeninę nuomonę, tiesiog dabar esu skeptiškiau nusiteikus. O filmai pagal žaidimus retai kada būna geri (na bent man nė vienas geras į galvą neateina). Tiesiog savaime, kai kažkas sako, kad iki šiol geriausiu siaubiaku laikė „Silent Hill“ pradedi abejoti to žmogaus kompetencija šiame žanre :)

 • re`animated
  Parašyta: 11:29h, gruodžio 06 Atsakyti

  @Fikcija: Kas patinka vienam, nebūtinai turi patikti kitam. Čia juk „Asmeninės nuomonės ir įspūdžių tinklalapis“. Žiūrėjom filmą tryse, visiem trim pasirodė nerealiausias, baisiausias ką esam žiūrėję. Kitas draugas žiūrėjo – jam pasirodė nieko ypatingas ir nuobodokas. Vienai draugei, tai dar ir juokingas. Viskas priklauso su kokiu nusiteikimu žiūri. Tikiu, kad dabar tau filmas nepatiks, nes jau esi nusiteikus negatyviai, o filme veiksmas vyksta tik naktį, dienomis būna paprastas žmonių gyvenimas: kasdieniniai darbai, kalbėjimasis apie nakties įvykius. Taigi filmas turi baisumo, bet turi ir nuobodumo. Bet, kaip jau rašiau, be jų, dingtų pusė filmo baisumo.

 • electriceel
  Parašyta: 19:43h, gruodžio 09 Atsakyti

  is kur man ji galima butu atsiiusti?labai noriu paziuret :perdaugjuoko: :alepatenkintas:

 • re`animated
  Parašyta: 19:46h, gruodžio 09 Atsakyti

  @electriceel: Torrentai žinoma. Linkomanijoj guli. Iš esmės galima ir iš užsienietiškų trackerių siūstis, nes visvien ten vertimo nereik

 • Fikcija
  Parašyta: 23:36h, gruodžio 09 Atsakyti

  Daugiau pasakysiu, kai pažiūrėsiu, nes tai vis dėlto padarysiu iš principo, kad susidaryčiau savo asmeninę nuomonę. Bet kategoriškai nesutinku, kad viskas priklauso nuo nusiteikimo. Jeigu filmas tikrai geras, jis nuteikia atitinkamai (ar tai būtų komedija, ar drama, ar psichologinis, ar fantastinis, ar siaubo – nesvarbu) ir bet koks išankstinis nusiteikimas nueina velniop.
  Beje, apsilankiau IMDB tikėdamasi paneigti faktą dėl geriausiai įvertinto siaubo filmo, bet man nepavyko :) Šitoje vietoje prisikabinti negaliu. Vis dėlto mano išgirtas „The Shining“ gana arti – 8.5.

 • re`animated
  Parašyta: 00:12h, gruodžio 10 Atsakyti

  @Fikcija: Nerašau aklai, faktus pasitikrinu :)
  Na laukiam, nesulaukiam tavo nuomonės :)

 • paranormal
  Parašyta: 21:52h, gruodžio 18 Atsakyti

  Nu ka as galiu pasakyt patiko filmas visas idomumas prasid4jo nuo 17 nakties :confused:

 • Marquarita
  Parašyta: 00:44h, gruodžio 25 Atsakyti

  Siaubas, net oro perziurejus filma truksta, visas kunas sustinges :sypsos: Jau kuri laika buvau sau uzdraudus ziureti bet koki siaubiaka, kad ramiai miegot, bet va susigundziau situo, ir gailiuosi, nes labai baisus.

 • Darius
  Parašyta: 18:04h, gruodžio 30 Atsakyti

  pats leviausias siaubekas kadanors matytas , vejas totalus :)

 • re`animated
  Parašyta: 23:16h, gruodžio 30 Atsakyti

  @Darius: Na kaip sakoma: skonio reikalas. Visi labai giria Stenlio Kubriko „Shining“. Vadina geriausiu siaubiaku, o man jis nė nepatiko.

 • Darius
  Parašyta: 15:59h, sausio 03 Atsakyti

  na taip, visiskai sutinku kad cia skonio reikalas, pasakiau savo nuomone ir tiek :)

 • yes man
  Parašyta: 20:48h, sausio 03 Atsakyti

  filmas neblogas…jei nieks nesakytu kad tai filmas,ir rodytu taj per kokia dokumentine lajda,taj patikecjau kad taip buvo is tikruju…;))) nereikia nustebti,juk tokiu dalyku realiame gyvenime istikruju buna…;)) tik ne bet kas nufilmuoja,o tuo labjau ne bet kas sukuria…;)) tikrai idomus,daug paprastesnis ir tikroviskesnis nei tikras filmas..ten taj fantastikos ideda,su kompu daug padaro,o cia kaip tikrame gyvenime…;)) ajsku,nera filmo,prie kurio negali prisikabinti…visur galima pastebeti minusu ir pliusu..;)) Puikus filmas…jau is sito filmo juokas neeme kaip is kitu siaubiaku..;))))

 • re`animated
  Parašyta: 20:51h, sausio 03 Atsakyti

  @yes man: Taip, pritariu, dabar dažnas pasirodęs siaubiakas tiesiog juokina. Ypač su draugais žiūrint. O šitą kad ir tryse žiūrėjom vis vien buvo baisokas. Realistiškumas ir daro didžiausią poveikį

 • yes man
  Parašyta: 18:31h, sausio 04 Atsakyti

  tai vat….bet kai kurie nesupranta tokiu filmu…jei jiems tokie filmai nebaisus,taj nesuprantu koki filma reik sukurt,kad jie biski issigastu…;)) nesvarbu tj vajdyba,ar tikrove,bet man patiko,dabar gal jau ne taip bajsu,kai tris kat ziurejau,bet pirma karta, tai bajsoka,kai gyveni nemazam name,o galvoj sukasi tas visas veiksmas su dvasiomis…;)) tuo labjau apie tokius demonus..:)) juk patys zinot,kad dabar nors ir galimybes dideles,ne tai kaip rusu laikais,bet jau reta kureju,kurie sugalvoja ka juokingo ar bajsaus.jau nebesukuria geru filmu…reik dzjaugtis tokiais..;)

 • KAMILIOZ
  Parašyta: 23:30h, sausio 04 Atsakyti

  Siandien ziurejau, zmones, cia nesveikas filmas. Toks ziaurus. Geriausias siaubiakas koki esu macius. :velniass: :sutrikes: :oho: :bomba: :confused: :confuseddd: :dead: :devil: :evil:

 • kristulea
  Parašyta: 19:59h, sausio 08 Atsakyti

  kazkodel nerodo.ka daryti? :zvengia:

 • Evaldas
  Parašyta: 23:19h, sausio 11 Atsakyti

  Hmm žiūrėjau antrą nakties, vienas kambaryje.Šiurpuliukai buvo prabėge kelis kartus, bet miegui tai nepakenkė :smirk:

 • Buckis
  Parašyta: 14:07h, sausio 22 Atsakyti

  Filmas tikrai nerealus 10/10 :) tik kai suzinojau kad cia netikra o surezisuota kaskaip dingo tas baisumas :( bet tikrai geras filmas :)

 • yes man
  Parašyta: 13:47h, sausio 30 Atsakyti

  yra ir kitu panasiu filmu,bet jie lievesni,lievom kamerom filmuoti…tarkim zmulej lyg yra Paranormal Entity.. ten toks pats,nu esme ta pati…tik grafika lievesne..bet irgi nieko visai..;)))

 • re`animated
  Parašyta: 14:03h, sausio 30 Atsakyti

  @yes man: Kopijos išlieka kopijomis. Nemėgstu ir stengiuosi tokių nežiūrėti :kietas2:

 • niqueee
  Parašyta: 16:27h, vasario 06 Atsakyti

  Na pažiūrėjau filmą šiandien ir tiesą pasakius nebuvo jis man baisus. :? Buvo net nuobodokas, laukiau kol baigsis. :DD Yra viena ar net dvi man pasirodžiusios baisios vietos, bet geram siaubo filmui tiek per mažai. :) Bet šiaip įdomu, jog šis filmas padarytas kaip dokumentinis. ;)

 • re`animated
  Parašyta: 15:43h, vasario 07 Atsakyti

  @niqueee: Kaip jau sakiau milijoną kartu – skonio reikalas. Kas baisu vienam – tai nebūtinai turi būti baisu kažkam kitam. Man tai tikrai patiko ir buvo tikrai baisus. Daug baisesnis už visus prieš tai matytus siaubo filmus. Ir kiek pažįstu žmonių – visiems labai patiko. Jau geriau toks žanras, nei pjūklo skerdynės.

 • Fikcija
  Parašyta: 16:43h, vasario 07 Atsakyti

  O Pjūklas ir neturėtų būti vertinamas kaip siaubo filmas, nes toks nėra. Tai psichologinis trileris. Ir būtent psichologine/idėjine prasme pirmasis Pjūklas buvo labai geras filmas. Paskui jau nusivažiavo, nes iš vardo pradėjo daryti pinigus ir tiek. Net antro jau neberežisavo tas pats režisierius, kuris sukūrė pirmąjį, o tai jau daug pasako.

 • fak
  Parašyta: 17:48h, vasario 07 Atsakyti

  nu ir nakui, baisu :dead:

 • ShaDoW
  Parašyta: 20:03h, vasario 07 Atsakyti

  nu kol nepamaciau pabaigos tai galvojau kad cia viskas is tikro ir vyko,bet siaip tai nebuvo jau toks baisus kad net siurpas lakstytu per nugara :zvengia: ,man net pirmas skambutis buvo zymiai baisesnis kai pirma karta pamaciau negu sitas filmas :zvengia: esu daug mates siaubo filmu ir dabar dazniausiai juokas ima net jeigu ir vienas ziuriu is dabar kuriamu siaubeku suglumes: =D

 • niqueee
  Parašyta: 07:19h, vasario 10 Atsakyti

  Na aš žiūrėjau antrą pjūklą,… ne baisus, o šlykštus filmas. ;s Nemėgstu tokių kur eina, žudo visus. ;s Neįdomūs man tokie. :)

 • Midnight
  Parašyta: 19:47h, vasario 14 Atsakyti

  Vakar žiūrėjau šį filmą, na gal jei būčiau žiūrėjus viena tai būtu buve baisiau. Šiaip visai norėčiau pamatyti tas visas tris pabaigas, ar žinot kur galima jas pamatyt? nes mačiau tik vieną.

 • re`animated
  Parašyta: 13:18h, vasario 15 Atsakyti

  @Midnight: Galima susirasti youtubėj arba parsisiūsti dvd versiją, kurije yra sudėtos visos trys pabaigos. Baisu gali būti žiūrint ir ne vienam. Tiesiog reikia įsijausti į filmą, o ne plepėti :wasntme:

  @niqueee: Reikėjo žiūrėti pirmąjį. Jis vienintelis iš visų Pjūklų buvo rimtas ir geras. Daugiau tęsinių tiesiog nebereikėjo. Esmė, ten tada buvo ne kuo bjauresni kankinimai, o psichologinė įtampa.

 • vitalija
  Parašyta: 16:56h, vasario 15 Atsakyti

  Mėšlas. vakar žiūrėjau ir nieko gero – buvo 4 šiurpios vietos,visa kita – nuobodybė. už tas šiurpias vietas ir duočiau 3/10.

 • karolukas
  Parašyta: 21:09h, vasario 21 Atsakyti

  is kur jus zinot kad sis filmas suvaidintas?

  • re`animated
   Parašyta: 22:27h, vasario 21 Atsakyti

   Nes tai kino kompanijos Blumhouse Productions kino filmas, o scenarijaus autorius Oren Peli. Akivaizdesnio įrodymo būti negali.

 • Egydaz
  Parašyta: 14:51h, vasario 25 Atsakyti

  Ei numeskit SVETAINE!!! Noriu parsisiusti…

 • Karolina.
  Parašyta: 14:18h, kovo 09 Atsakyti

  Kam čia nebaisūs jokie siaubo filmai? Pažiūrėkit japoniškus siaubiakus, tą patį skambutį ar tamsų vandenį, originalo kalba su titrais. ;D
  O paranormal activity šiandien su broliu žiūrėsim, įdomu ar geras. ;D

 • re`animated
  Parašyta: 14:24h, kovo 09 Atsakyti

  @Karolina: Žiūrėk tamsoj su gera aparatūra, bei užsuktu garsu. Efektas garantuotas!

 • kaskas
  Parašyta: 08:48h, kovo 11 Atsakyti

  filmas yra surezisuotas,bet paremtas tikrais faktais lygtais teksase tai buvo nutike vienai merginai.

 • rokas
  Parašyta: 13:50h, kovo 28 Atsakyti

  ha ha ha nebijojau :keiksmai:

 • Edita
  Parašyta: 17:02h, kovo 29 Atsakyti

  Šiai geras filmukas. labai ilgai nebijojau.
  Tik ziurėjom ji smagiai pas drauge, beziurint kaimynas atejo traktoriaus ir belde i langa taigi buvo papildomi efektai. =D =D =D =D
  pati ziauriausia pabaiga kai ta merga klykia ir paskui syspsos kamerai, va ta jos sypsena dar ir dabar prisimenu :sweat: :sweat: :sweat:

 • re`animated
  Parašyta: 18:05h, kovo 30 Atsakyti

  Man tai ta pabaiga kaip tik labiausiai nepatiko. Tokia durniausia, holivudiška. O vat kur merginą nušovė, tai tokia normalesnė, tikroviškesnė ir man labiau priimtina

 • NickasButinas
  Parašyta: 16:02h, balandžio 13 Atsakyti

  A jus isvis nupushe :D „silent hil“ man kaip siaubo filmas labai juokingas pasirode, isvis ten nieko nebuvo baisaus. O sitas, tai buvo siek tiek baisus. Nejauku jausma kelia tie soundtrackai, kai lauki ir itempia tavo nervus ta griezianti muzika :D, ir dar kad naktis, o seip filmas, nieko ipatingo.

 • leee
  Parašyta: 07:45h, gegužės 05 Atsakyti

  filmas tikrai vertas demesio :rock:

 • Domantas M.
  Parašyta: 17:16h, birželio 07 Atsakyti

  Fima verttinu 10!/10 sukurtas nerealiai, tokio filmo baisaus neesu mates per visa savo gyvenima, sako jog sito filmo dalis yra kur pabaigoje ji atsiseda ant lovos ir dar siubuoja 30h baisiausia buvo tas kad ejau miegot 9h ir negalejau uzmigt iki 3h nakties :D :sun:

 • skorpio
  Parašyta: 19:30h, birželio 08 Atsakyti

  kietas filmas vienas geriausiu per visa mano gyvenima :klik:

 • Good
  Parašyta: 13:49h, liepos 17 Atsakyti

  Žiūrėjau šį filmą viena dideliame mūriniame senelių name, apie vidurnaktį. neįsivaizduoju kaip man taip šovė į galvą… tokiom aplinkybėm pažiūrėti būtent jį. Šiaip esu siaubo filmų mėgėja. bet visuomet sakydavau, kad dar joks filmas nėra manęs išgąsdinęs… iki tol kol pažiūrėjau šitą. Gal kelias savaites atsigulusi į lovą vis atsimindavau tą sceną, kurioje mergina ištempiama iš lovos :D ir tai priversdavo mane susivynioti į anklodę :DDDDDD Šiaip man nepaprastai patiko šis filmas. Super. iki tol kol perskaičiau šitą straipsnį buvau įsitikinusi, kad tai tikras, nesuvaidintas filmas. Ką gi, reikėtų pagirti aktorius. Girdėjau kad jau pasirodė(ar dar kuriama) ir antra šio filmo dalis . nekantrauju pamatyti :)

 • simas
  Parašyta: 23:32h, lapkričio 24 Atsakyti

  prisipazinsiu, nesupratau iki filmo perziuros kodel tas filmas toks baisus kiekvienam zmogui… taip ir dabar, perziurejes ji, nieko nesuprantu, ko cia bijot reikejo, viskas aisku iskart, kaip baigsis, kodel, dar su tuo pigiu efektu pabaigoje… ziauru :D
  rimtus filmus ziurekit, o ne sitokias pigias siaubo istorijas.

 • Clara
  Parašyta: 20:14h, lapkričio 25 Atsakyti

  Man irgi nepatiko.Visas filmas tas per tą patį galvojau gal įvyks kas įdomiau apart tai,kad mergina naktį pralinguodama sėdi ant lovos krašto ar atsidarinėja/užsidarinėja durys.Aš taip pat nesuprantu,ko jis taip išliaupsintas…jau man skambutis baisesnis :D (nors iki PA galvojau,kad tai pats nebaisiausias siaubo filmas xD)

  • re`animated
   Parašyta: 20:49h, lapkričio 25 Atsakyti

   Na kiekvienas turi savo skonį. Vieniem patinka tarkuoti blynai, o kitas jų nepakenčia. Aš nekenčiu pomidorų sulčių, o vat draugas jas dievina. Taip ir su filmais. Tarkim man Paranormal Activity nors ir mažo biudžeto, bet paliko neišdildoma įspūdį. O vat tarkim kitiem The Fourth Kind pasirodė tikrai vertas dėmesio, nors man šis filmas paliko gan didelį nusivilimą.
   Labai daug kas priklauso nuo to, kaip žiūrėsi šį filmą. Dieną, per laptopo kolonėles, ar su draugais pasišnekučiuojant nebelieka nei pusės filmo efekto.

 • Fikcija
  Parašyta: 22:47h, lapkričio 25 Atsakyti

  Na nepriklauso nuo aplinkybių, jeigu filmas prastas, tai niekas neišgelbės. Įsijungiau naktį, tamsoj, viena namie, per didelį teliką su gerom kolonkėm ir per pirmas 10 minučių vos neužmigau iš nuobodulio, nors buvau puikiai išsimiegojus tą dieną. O Fourth Kind visa jėga įspūdžio, kad tai tikra, kūrime. Šitame filme to įspūdžio nėra.

 • re`animated
  Parašyta: 22:51h, lapkričio 25 Atsakyti

  O mes žiūrėjome tryse ir buvom peršikę kai reikalas. Tą nakt buvo kurį laiką sunku ir užmigt po tokio filmo. O Fourth Kind man jokio realistiškumo absoliučiai nesukėlė. Atsimenu kai trailer’į pažiūrėjau, tai awesome atrodė, bet per filmą tai vos ėjo tvardytis neužmigus.

 • simas
  Parašyta: 23:01h, lapkričio 25 Atsakyti

  ketinimai kelt elektros ikainius ir pan. daug daugiau siaubo sukelia :D

 • re`animated
  Parašyta: 23:03h, lapkričio 25 Atsakyti

  @Simas:
  Na, kai gyveni barake, tai beveik neaktualu tampa :)

 • simas
  Parašyta: 23:05h, lapkričio 25 Atsakyti

  pavydziu tau tos laimes, mano geri laikai jau baigesi :)

 • re`animated
  Parašyta: 23:10h, lapkričio 25 Atsakyti

  Viskas, kas geriausia, baigiasi greičiausiai :/

 • dfgflhglhghlmnjhlmlhm
  Parašyta: 22:29h, kovo 08 Atsakyti

  (love) xD ziaurus filmas kaip tik zėjau nakti jo nežinodama dar iki db negaliu atsigauti nes ta nakti sapnavau ta babaisa (cry)

 • vaida
  Parašyta: 14:40h, liepos 18 Atsakyti

  Man visai patiko bet kaip as su savo vaikinu ziurejau tai jaum tik isigrebiau i peti ir nepaleidau man seip baisus sis filmas bet fainei dar noreciau baisiu filmu plzz aliuskit ;PP gal dar kas nori ziureti kartu?? :D xD =D

 • :P
  Parašyta: 14:16h, vasario 17 Atsakyti

  The Last Broadcast gal zinot kur sita filma galima paziureti online ar atsiusiust LT kalba?

Komentuoti