Filmas, kurį žiūrėjau: Hard Candy

Hard_Candy_by_rickjamesonline "Ir tam reikia medicinos mokytis 8-erius metus?"

Prieš kokį trejetą mėnesių pažiūrėjau neįtikėtinai gerą filmą, tačiau niekaip neprisiruošiau papasakoti apie jį jums. Režisieriaus David Slade debiutinis darbas paliko neišdildomą įspūdį ir jei dar nesate matę šio šedevro – labai rekomenduoju pažiūrėti.

Siužetas:

Keturiolikmetė Lolita internete susipažįsta su 32 metų klestinčiu fotografu Džefu Kouleriu. Jis pasikviečia ją į savo namus, na o mergaitė nė nedvejodama priima šį pasiūlymą…

hard_candy_pic

Rekomenduoju prieš žiūrint filmą į siužetą per daug nesigilinti. Kuo mažiau žinosite, tuo bus geriau. Jums užtenka žinoti, kad tai drama pedofilijos tema, kurioje siužetas labai nustebina ir būtent jis padaro šį filmą tokį velnioniškai geru.

Šį kartą smarkiai nekomentuosiu kameros darbo, garso takelio ar vaidybos. Niekas smarkiai neužkliuvo, nenervavo ir negadino filmo įspūdžio. Vaidyba įtikinama, kamera parodo tai, ką ir turėtume matyti, garso takelis puikiai prisiderina ir įsimintiniausiai sugroja pačioje filmo pabaigoje.

Nors siužeto veiksmas beveik visą laiką vyksta fotografo namuose, o ir viskas vyniojama būtent aplink mergaitę ir fotografą, bet ta uždara veiksmo erdvė išlieka tikrai įdomi ir įtraukianti, su vis kylančia įtampa, kuri žūt būt verčia laukti atomazgos, kuri įvyksta tik paskutiniosiomis filmo minutėmis. Tiesą sakant paskutinį kartą tokią įtampą jaučiau žiūrėdamas tik Prison Break pirmąjį sezoną. Šiame filme žiūrovas taip pat tiesiog tampyte tampomas už nervų, o siužeto vingiai tiesiog sunkiai nuspėjami.

 

Įvertinimas:

Vienas iš retų filmų, kuriam skyriau

10 iš 10!
(IMDB: 7.2)

 

Video:

Sharing is caring
Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on Facebook0