Ekstremalių pokyčių metas - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
4549
post-template-default,single,single-post,postid-4549,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

14 Gru Ekstremalių pokyčių metas

urban

Taigi, artėjant naujiesiems metams sumasčiau kiek atsišviežinti ir susitvarkyti. Darbo daug, bet svarbiausi aspektai jau sutvarkyti. Padaryti du kardinalūs pakeitimai:

1. Pirmiausia tai reanimated.lt taps tikru apžvalgų, bei asmeninių įspūdžių tinklaraščiu. Čia liks daugiau rimtų straipsnių, kuriuose bus ką paskaityti, o ne tik youtubinių vaizdelių saugykla. Anksčiau buvęs Dienoraštis sulietas su šiuo projektu, taigi asmeninai įrašai bus matomi bendrame sraute.

2. Kadangi esu muzikos žmogus, be muzikos – nei dienos, tai nusprendžiau, kad visi muzikiniai atradimai iškeliauja į visai kitą vietą – Urban muzikos virtuvę. Šį tinklaraštį galės užsiprenumeruoti tie, kas mano blogą prenumeruodavo būtent dėl muzikos. Naujame projekte atrasite pačius naujausius, dėmesio vertus klipus (tikrai prastų nedėsiu), atlikėjų aprašymus, muzikines naujienas, albumų apžvalgas ir pan. Kaip visad, tai bus būtent mano muzikinį skonį atitinkanti muzika, tad rasite rap, rock, jazz, reggea, drum, indie ir kitos panašios muzikos.

Visi senieji įrašai, susiję su muzika, nuo šiol guli būtent ten. Čia jų neberasite, tad nenustebkite užsukę į nebeegzistuojančius įrašus.

 

Norintiems iškart užsiprenumeruoti Muzikinės virtuvės RSS:
http://feeds.feedburner.com/UrbanMuzika

Komentarų nėra

Komentuoti