Drum n bass - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
140
post-template-default,single,single-post,postid-140,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

21 Bir Drum n bass

Kažkaip visai pasinešiau ant drum`o. Na pora dainų High Contrast tūrėjau dar iš seniau. Ėmiau, parsipūčiau iš linkomanijos visą diskografiją. Atrinkus liko apie 20 gabalų. Žadu siūstis ir kitą pack`ą – 7 GB. Somebody stop me!!!

O šiaip tai ši muzika yra kažkas tokio tokiom akimirkom, kaip dabar. O kokia ji? Tiesiog beveik susitaikiau, kad neišlaikysiu matiekos, bet vis vien ją dar mokausi. Taip jau tris dienas. Tai patikėkit, trečios dienos vakare, niekur į lauką nelendant (nebent būtinais produktų apsipirkimų reikalais) po eilinės integralų porcijos taip neša stogą kažkur toli, toli, kad užsileidi drum`o ir šokinėji vidurį kambario. Visu garsu!!!! Bent dalį tos įtampos iššokinėji.

Na pasikankinu su integralias dar savaitę, o paskui galėsiu du mėnesius sėkmingai ilsėtis darbu sode, darže ir pan (juokas pro ašaras)

Komentarų nėra

Komentuoti