Atostogos baigėsi – sesija prasideda. - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
50
post-template-default,single,single-post,postid-50,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

04 Bir Atostogos baigėsi – sesija prasideda.

DSC05768

Paskelbta: 2009 01 08 @ 16:13

Ech, kaip greit prabėgo tas atostogų metas. Praėjo lyg jo ir nebuvo. Gal dėlto, kad per gražiausias metų šventes pragulėjau lovoje sirguliuodamas, gal dėlto, kad eilinį kartą gavosi nelabai faini naujukai (išvis mano istorijoj buvo tik vieni tikrai gerai atšvęsti), o gal dėlto, kad tūrėjau nemažai darbų namie (o kada jų ten nebuvo).

Visgi atostogos tikrai tapo fainos, nes visgi laikas buvo leidžiamas savoje aplinkoje, kurioje gera būti, ko negaliu pasakyti apie savo lovą bendrabučio kambaryje.

DSC05735

Žiauriausia, kad šiemet tūrėjau pačias nekalėdiškiausias Kalėdas kiek teko tūrėti. Gal dėlto, kad nebuvo sniego, gal dėlto, kad nebuvo dovanų, o gal dėlto, kad net eglutės nebuvo!!! Argi šitaip galima švęsti Kalėdas?! Bet viskas susitvarkė su naujaisiais metais. Nauji metai atnešė naujus vėjas, naujas mintis, galų gale pagaliau prisnigo ir tik tada pajutau šventes. O tuo pačiu buvo smagu ir vaikystę prisimint brendant per sniegą ar čiuožinėjant per dar nelabai gerai užšalusias marias. Na taip, ant marių gal ir buvo kiek per anksti čiuožinėti – rezultatas, teko kiek pasimaudyti, bet dėlto visai nesijaudinu, buvo savotiškai faina taip pakliūti žiemai į jos klastingas rankas.

Taigi šį kartą šio šventinio laikotarpio garso takelis man būtų toks:

Kiek skiriasi nuo praeitų metų, kuriame vyravo Korn, bet manau juk negalima stovėti vietoje. Muzikiniai skoniai keičiasi kažkiek. Tikriausiai…

Tačiau viskas su laiku baigiasi ir teko parvažiuoti į savo taip nemėgiamą baraką. Taip, man paskaitų nebus iki pat vasario 1, o, bet, tačiau, teks čia praleisti vos ne visą laiką, kadangi kas tris-keturias dienas po egzaminą. Skant, sesija prasidėjo. Ech, koks tai nemėgstamas studentų dalykas. Taip kaip drambliai nemėgsta pelių, taip studentas prisibijo visų tų sesijų dalykų. Taigi, sėdim, lošiam GTA ir žiūrim kaip man susiseks tuos visus egzus išsilaikyti.

Kaip visada, linkim man sėkmės.

Komentarų nėra

Komentuoti