Ate fotki.com, sveika gyva Picasa - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
419
post-template-default,single,single-post,postid-419,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

29 Spa Ate fotki.com, sveika gyva Picasa

250px-Picasa-Logo_svg

Fotki paslaugomis naudojausi apytikriai 2 metus, bet vat ėmiau ir iškeičiau ją. Kodėl? O vat todėl, kad pradėjo nervint tai, kad jie nesistengia daryti jokio progreso, bei labai ju atsibodo jų pasenęs dizainas. Kai registravausi ten, tai tada dar buvo visai nieko, bet tokiais laikais, per šitiek laiko beveik nepakeisti yra per didelė klaida.

Taigi atsisveikinimas su fotki įvyko taip: prisijungiau prie šios tarnybos ftp serverio ir nusikopijavau visas foto į savo kompiuteriuką. Tada kiek geriau susikatalagavu jas, visgi jų ne tiek ir daug – per tuos kelis metus (pati seniausia turima nuotrauka – 2005 – 07 – 08.) prikaupiau 1693 fotonuotraukas. Sekantis žingsnis tūrėjo būti išsiregistavimas iš fotki.com sistemos. Bet susidūriau su tokia problemėle – neradau, kaip tai padaryti, taigi teko viską ką tik įmanoma ištrinti ir palikti tą mano vartotojo vardą pūti šioje sistemoje.

Sekantis etapas prasidėjo prisijungimu prie Picasa Web Albums sistemos (http://picasaweb.google.com). Registruotis nereikia jei jau turite Google vartotoją. Mano atveju – aš jau turiu Gmail`o prisijungimo duomenis, kurie tinka ir Google Reader ir Picasai ir visom kitom Google paslaugom.

Taigi prisijungus tereikėjo sukeli naujas foto. Patiko tai, kad sistema lietuviška, dirba stabiliai ir sparčiai, bei labai patogu kataloguoti, bei sukelti programas (Picasa programos pagalba). Tikrai sudomino galimybė nurodyti vietovę, kuriose darytos foto (google maps). Taigi iškarto ši paslauga gavo didelį pliusą iš mano pusės už paprastumą ir funkcionalumą.

picasa

Nuo šiol visos naujosios mano foto keliauja tenais.

Komentarų nėra

Komentuoti