Animuota grafinė novelė "Bottom of the Ninth" - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
8648
post-template-default,single,single-post,postid-8648,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

22 Lie Animuota grafinė novelė „Bottom of the Ninth“

Prisimenate Hario Potter’io filmuose laikraščius su judančiomis nuotraukomis? Tarsi tai būtų gif’ai laikraščio puslapiuose. Gyvename tokiais laikais, kai visa tai iš esmės įgyvendinama elektroninio popieriaus pagalba. O dabar įsivaizduokime, kad paimame standartinį, klasikinio stiliaus komiksą ir jį papildome nedidelėmis, besikartojančiomis 2D, bei 3D animacijomis, įgarsiname veikėjus, aplinkas ir pan. Tai gaunasi paprastas animacinis filmukas? Ne, nes iš esmės paliekame identišką scenų išskirstymą kadrais, kaip tai daroma komiksuose, tik pridedame joms nedidelio judesio. Gauname ne ką kitą, o animuotą grafinę novelę.

Viena inovatorių kompanija sugalvojo išnaudoti planšečių teikiamus privalumus ir skelbiasi patys pirmieji panaudoję tokios grafinės novelės įdėją, kurios pagalba pasakoja pirmąją savo istoriją, pavadinimu Bottom of the Ninth. Kol kas šis gėris, apie kurį buvo galima svajoti būnant vaiku, pasiekiamas dar tik iOS platformoje, tačiau nė neabejoju, kad ateityje ko nors panašaus sulauksime ir Android platformai.

Pripažinkit, atrodo žavingai :j

 

Komentarų nėra

Komentuoti