sausio 2010 - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
0
archive,date,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

29 Sau Ugnies šokis (foto)

Fire-Genie-by-Poi

Kai lauke vis dar laikosi šaltukas, sumasčiau pasišildyti labai šauniomis (o gal vertėtų sakyti karštomis?) nuotraukomis.
Ugnies šokis visada mane žavėjo. Jis turi tokio neapsakyto paslaptingumo, grožio ir pavojaus, kuris susipina į vieną neįtikėtiną visumą.
Pateikiu jum keletas pažabotos ugnies nuotraukų:

Skaityti plačiau

28 Sau Filmas, kurį žiūrėjau: Klass

104938-PB

Senokai nerašiau nei vienos filmų apžvalgos. Galbūt todėl, kad daugiau laiko skiriu pamėgtų serialų žiūrėjimui, o gal tiesiog todėl, kad nebenoriu aprašinėti filmų, kurie yra “ant bangos”. Visgi yra daugybę puikių blogerių, kurie tai gali padaryti už mane. Tad ko gero nuo šiol čia išvysite tik senesnių, mažiau žinomų, tačiau nereiškia, kad prastesnių darbų apžvalgas, kurios yra rečiau sutinkamos mūsų lietuviškajame internete.

Taigi šiandien noriu papasakoti apie kaimynų estų filmą “Klasė” (Klass).

Skaityti plačiau

24 Sau iPhone 4G

Dažniausiai gandais nesidomiu. Tiesiog palaukiu kol pasirodys tikra, patvirtinta informacija ir tada iš jos ir darausi išvadas. Apple kompanija visada sukelia daug gandų. Gal dėlto, kad savo produktus jie stengiasi išlaikyti įslaptintus iki pat jų pasirodymo, o galbūt dėlto, kad kiekvienas...

Skaityti plačiau

23 Sau Internetas 2009-aisiais

4294800391_edec20a549_o 
Interneto naršyklių pasiskirstymas pagal naudojamumą 

 

Šiandien internete aptikau tikrai įdomią statistiką. Tai yra į vieną vietą surinkti visi pagrindiniai duomenys apie internetą 2009`aisiais.

Ar žinojote, kad šiuo metu internete galima rasti 234 milijonus interneto puslapių iš kurių 47 milijonai buvo sukurti 2009 metais!?

Daugiau statistikos:

Skaityti plačiau

12 Sau Google ofisas

goog2

Kas gi šiais laikais nežino Google? Ko gero dažnas ne itin patyręs kompiuterių vartotojas pasakytų, kad Google ir yra internetas. Iš dalies jie gali ir teisūs.
O vat štai įsivaizduojate kokioje aplinkoje dirba žmonės, generuojantys idėjas tokiai milžiniškai kompanijai? Natūralu, kad ta aplinka turi būti patogi, meniška ir nesuvaržyta. Bet, kad tokia… Nesitikėjau…

Tik pažiūrėkit:

Skaityti plačiau