gegužės 2009 - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
0
archive,date,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

29 Geg Britain`s Got Talent: Flawless vs Diversity

diversity-dance-gr_1412905c

Laukiu nesulaukiu Britain`s Got Talent finalo, kuriame tūrėtų susikauti dvi neįtikėtinai kietos šokių trupės: Diversity , kurią sudaro 11 vaikinų, kurių amžius nuo 13 iki 25 metų; bei Flawless: 10 vaikinų, kurių amžius 21 – 26 metai.

Abiejų šių grupių pasirodymai yra neįtikėtinai aukšto lygio ir katrie laimės – aš nė neįsivaizduoju. Pažiūrėkit ir jūs ir pabandykit išrinkt geresnius:

Skaityti plačiau

27 Geg Merfio Dėsniai galioja net Microsoft`ui

murphys

Tikriausiai esate girdėję apie Merfio dėsnius. Na kur čia negirdėsit, kai visai neseniai net rinkom geriausiąjį. Ir štai visų žiniai išrinkom patį pačiausią:

Kad ir kiek kartų beskaitytum laišką prieš siųsdamas, būtinai rasi klaidų paspaudęs „Send“.

Šio dėsnio teisingumu galėjau įsitikinti vos prieš kelias akimirkas, kai gavau štai tokį mielą laiškelį iš Microsoft`o:

Skaityti plačiau

11 Geg Blogratis svečiuose

Taigi, štai ir mane įvertino Blogratis. Įvertinimas gal ir nėra labai pozityvus, bet visgi viliuosi, kad tai nebuvo itin subjektyvu. Tiesiog blogas buvo ne itin palankiu  laiku. “Iš aštuonių įvertintų įrašų tik dviejuose radau teksto”. Ir tai yra tiesa. Tada keldavau tik Rayman Raving Rabids...

Skaityti plačiau

10 Geg Naujausias mano pomėgis: Lobių paieška arba Geocaching

IMAG2015

Vieną dieną grįžęs kambariokas papasakojo apie tokį nesveikai nerealų dalyką, kaip geocaching. Ir tai mane tiesiog pritraukė, kaip musę prie medaus.

Tikriausiai paklausit manęs, geo… kas? Geocaching (angl. “geo” – geografija, “cach” – slėptuvė) – žaidimas/sportas navigacijos imtuvų (GPS) naudotojams visame pasaulyje. Šio žaidimo tikslas – aktyvus poilsis gamtoje, susipažinimas su krašto įžymybėmis ir kultūros vertybėmis. Iš esmės, tai “lobio ieškojimas” naudojant palydovinės navigacijos priemones, bei skirtas atkakliems, kūrybingiems, ambicingiems, bei azartiškiems žmonėms.

Skaityti plačiau