balandžio 2009 - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
0
archive,date,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

25 Bal Filmas, kurį žiūrėjau: Notorious

10929_081125131856_0

Apie filmą žinojau jau senokai, bet torrentų svetainėse rasdavau tik TS kokybės įrašus, kurie manęs tikrai netenkino. Tiesiog būčiau susigadinęs sau filmą ir tiek. Dėlto šiek tiek palaukiau ir galiausiai pavyko gauti DvdRip. Labiausiai toks filmas būdų susižiūrėjęs kino teatre, bet deja mūsų Lietuvėlėje jo nerodė.

Skaityti plačiau

23 Bal Žaidimų evoliucija (Part 13): Nešiojamosios konsolės

psp3000

Kadangi pažadus tesėti reikia, tai šiandien į eterį patenka mano jau gana seniai planuotas parašyti straipsnis apie handheld`us.

Handheld`as – tai mažo svorio, nešiojamas žaidimų įrenginys, su įmontuotu ekranu, valdymo klavišais, bei garsiakalbiu. Kitaip sakant žaidimų kompiuteriukas, kurį gali naudoti kur tik nori, kada nori. Absoliučia handheld`ų lyderę galima laikyti Nintendo kompaniją, kuri pateikia visą galybę best selling šios klasės įrenginių.

Taigi peržvelkim pačius žinomiausius handheld`us:

Skaityti plačiau

22 Bal Trumpai apie: Rolex

rolex16610reeves20060918pccrop

Iškart perspėju Rolex`ų fanus: straipsnelis ne į temą :) Taip, prisipažinsiu, tai yra grožis, kuris atrodo nesveikai, bet ir kainuoja ne ką nesveikiau. Kiekvienas hh kultūros atstovas gali tik svajot apie juos. Ir aš svajoju :kietulis:

Skaityti plačiau

16 Bal Atsinaujinau: Nod32 4 serija

EAVbox

Taigi, esu išbandęs jau ne vieną ir ne dvi operacines sistemas, bet mano absoliučias simpatijas gavo Nod32.

Kodėl?

Valdymo paprastumas, neįkyrimumas ir svarbiausia efektyvumas. Antivirusas, kuris iššnipinėja slapčiausias jūsų kompiuterio vieteles ir tai daro taip tyliai, ramiai, kad jūs tuo metu galite žaisti žaidimus ar užsiiminėti kita veikla ir net pamiršite, kad vykdomas sistemos skanavimas.

Kas ieško tinkamos antivirusinės savo kompiuteriui – rekomenduoju būtent šį, pripažinimo spėjusios susilaukti kompanijos, gaminį.

Skaityti plačiau

07 Bal Filmai, kuriuos žiūrėjau: Freedom Writers ir Wackness

17_wackness_lg

Tęsiu rekomenduotinų forumuose filmų peržiūrą ir šiandien į akiratį pakliuvo būtent šitie du kūriniai.

Net keista, kai du visiškai skirtingi ir nė kiek nepanašūs filmai turi tokį gerą sountrack`ą. Abiejuose galima išgirsti hip-hop`o klasika tapusiais Mobb Deep, Notorious B.I.G, KRS-One hitus. Keista todėl, kad filmai su hop`u beveik neturi nieko bendro.

Skaityti plačiau