kovo 2009 - ReAnimated.lt
Asmeninės nuomonės, įspūdžių ir apžvalgų tinklaraštis
0
archive,date,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

31 Kov Filmas, kurį žiūrėjau: Eternal Sunshine of the Spotless Mind

290866

Paskutiniu metu buvau užsimanęs gero filmo dozės. Taip pavaikštinėjau po kelis forumus ir pačekinęs youtubėj atradau kelis šedevrus. Taip į akiratį pakliuvo ir jau minėtasis Kidulthood, Adulthood, bei dar keli filmai – apie katruos, kiek vėliau. Tokiu pat būdu užtikau ir nuostabiai mielą ir fainą filmą - “Eternal Sunshine of the Spotless Mind” (“Jausmų galia”).

Kiekvienas tikriausiai anksčiau ar vėliau randa tokį filmą, kuris būna arčiausiai tavo sielos, kurį galėtum žiūrėti milijonus kartų ir kuris net po 10 metų būna toks pat artimas. Taigi šis filmas man yra būtent toks. Tai – mano filmas. Labiausiai atspindintis, parodantis mane, kad net keista daros….

Skaityti plačiau

29 Kov Filmas, kurį žiūrėjau: KiDULTHOOD

1218039087_kidulthood

Nežinau, gal čia dabartinės mano nuotaikos dalykas, bet paskutiniu metu užknisa filmai su laimingom pabaigom, noris tikrų, nuo realybės tiek daug nenutolančių filmų, nes dievaži Holivude, gyvenime nėra viskas taip gražu!!

Tokiu būdu atsisukau į UK režisierius, kurie mėgsta darytis būtent tokius labiau gyvenimiškus filmus. Ir iškart aptikau 2006 metų šedevrą pavadinimu KiDULTHOOD.

Skaityti plačiau

27 Kov Filmas, kurį žiūrėjau – The Grudge (Pagieža)

6a00d83494657953ef00e54f719f628834-800wi

Jei Ali mes pamatėme, tik nedidelę dalelę Afrikos, tai šitame jau ne kartą matytame filme, Japonijos pamatome kur kas daugiau. Tiesa vietovių gal ir nedaug, tačiau papročių, architektūros, bendravimo manieros per akis.

Japonų filmai man visada būna žymiai baisesni už amerikietiškuosius, nes juose dominuoja tas pilkumas, niūrumas, kuris tęsiasi visą filmą (ne taip, kaip amerikietiškuose, kur svarbiau parodyti patį skerdimo momentą ir išgąsdina nebent staigiu lindimu iš pakampių). Na taip, galite užginčyti, kad “The Grudge” ir yra amerikiečių filmas ir jūs būsit teisūs, tačiau jis yra statytas pagal visas japoniško filmo klišes, nes yra japoniško filmo Ju-on: The Grudge remake`as. Pasitelkė savo operatorius, savo kalbą, o iš esmės filmą padarė apie tą patį. Niūrus, pilkas ir baisus. Nesvarbu, kad žiūrint jau belenkelintą kartą, bei mačius šio filmo parodiją, ta lėlė tampa kiek juokinga ir turiu pripažinti porą kartų jai išlindus šyptelėjau, visvien filme išlendą porą tokių vietų, kuriuose, na pasijunti tikrai nemaloniai. Ypač kalbant apie sceną viešbutyje…

Skaityti plačiau

27 Kov Filmas, kurį žiūrėjau – Ali

aph_6

Paskutiniu metu pritrūko įkvėpimo rašyt kažkokius didesnius, rimtesnius straipsnius ar apžvalgas. Bet tas laikas eina ir praeina ir vėl atrodo turi 100 dalykų apie kuriuos galėtum/norėtum parašyt.

Taigi visai neseniai aptūrėjom Indiją, o dabar užsinorėjau dar ko nors. Taip ekrane pamačiau šiek tiek Afrikos, bei gan nemažai Japonijos. Apie kiekvieną atskirai.

Afrika kartu su kino filmu – Ali.

Skaityti plačiau

24 Kov Šiandienos atradimas : Blu – nauja Twitter programa

blu_header

Buvo daugybę puikių bandymų sukurti Twitter`iui skirtą darbastalio klientą, bet dauguma kiek nuvildavo naudotoją, dėl nepasiekiamų tam tikrų Twitter`io funkcijų. Viena iš geresnių tokio tipo programų buvo “Twhirl”, kurią tikrai galėčiau rekomenduoti visiem “čiulbesių” mėgėjam.

Bet jei šis nuostabus klientas nebūtų sugedęs – nebūčiau atradęs dar nuostabesnio dalykėlio: būtent šios “BLU” programėlės. Taigi plačiau apie ją:

Skaityti plačiau

17 Kov Žaidimų evoliucija (Part 11): Šeštoji konsolių karta

ps2

Žmonės suprato, kad žaisti žaidimus konsolės pagalba yra visai kitoks potyris, nei sėdėti prilipus prie stacionaraus kompiuterio. Tad ši konsolių karta gali pasigirti savo pasiekimais, bei tikrai aukštais pardavimais.

Šeštoji karta (dar žinoma, kaip 128-bitų era) prasidėjo 1998 ir teoriškai tesėsi iki 2006. Bet sakyti, kad ji visai užsibaigė būtų nevisiškai teisinga, nes dar dabar parduodamos naujos PS2 konsolės, bei kuriami žaidimai jai.

Apie viską plačiau:

Skaityti plačiau

15 Kov Prisigooglinėjimai

Nori čia, ar nea, bet didžiausia dalis mano skaitytojų visgi atkeliauja iš googlės. Suprantu, kai pas manęs užklysta žmogus, kuris tarkim ieškojo “VISI SUPER MARIO ZAIDIMAI”, arba pvz. “Visi super Mario žaidimai”. Bet kai kurios paieškos tiesiog priverčia šyptelt, ar net nustebti....

Skaityti plačiau